Fantasy šperky

Přívěsek lepidolit

Přívěsek lepidolit

Kód: SVK-0012
Lepidolit stabilizuje emoce, ať jsou jakkoliv rozbouřené a přináší klid a stabilitu, potřebnou k rozlišení skutečně důležitého od nepodstatného.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek lepidolit

Na této kartě je k dispozici mix přívěsků z polodrahokamu lepidolitu. Každý kousek je originální, takže se jeden od druhého může lehce lišit (tvarem, intenzitou barvy). K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

Velikost přívěsku cca
1,8 x 1,6

Lepidolit - antidepres, antistres
Nádherně fialový lepidolit (druh slídy s obsahem lithia) je silně zklidňující kámen. Drží člověka ve stavu "tady a teď", což je jediný existující čas. Působí antidepresivně a antistresově, což ocení lidé nervózní, labilní, roztěkaní, uspěchaní, lidé se sklonem ztrácet se ve svých myšlenkách a emocích a propadat špatným náladám a malomyslnosti. Lepidolit je jako sedativum, tiší emoce, ať jsou jakkoliv rozbouřené a přináší klid a stabilitu, potřebnou k rozlišení skutečně důležitého od nepodstatného. "Co se právě teď děje? Co lze a co nelze v této situaci udělat? Jak na to pohlížet? Co je důležité? Čeho si nevšímat? Jak vše vyřešit v klidu a konstruktivně? Jak se teď rozhodnout? Co udělat, co říct?" S těmito otázkami pomáhá právě tento kámen, který, pokud je nošen denně, drží člověka v přítomném okamžiku, a tím v podstatě zabraňuje vzniku chaosu, citových vzplanutí a emotivních výbuchů, které člověka často až paralyzují, takže není schopen střízlivě uvažovat a jednat. Skutečně výborný kámen pro nervózní lidi i pro ty, co jsou zasnění, jsou tzv. "mimo" a pak se často cítí zaskočeni nějakou nenadálou událostí.

Lepidolit stabilizuje emoce, učí, jak předcházet výkyvům nálad a výborně potlačuje - přímo neutralizuje návaly strachu a paniky (pracuje se 7. čakrou). Pomáhá překonat závislosti všeho druhu, vede člověka k nezávislosti. Lepidolit pomáhá i při přecitlivělosti, melancholii, při sklonech k negativnímu myšlení, očekávání toho nejhoršího, při vytváření katastrofických scénářů, utkvělých myšlenkách, fobiích, plačtivosti i nedostatečném sebevědomí. Věří se také, že přitahuje lásku a udržuje "milenecké štěstí", nicméně, jedná se o lásku bezpodmínečnou, nikoliv závislou. Fialový lepidolit je kamenem 7. čakry a tedy učí a podporuje bezpodmínečnou, svobodu dávající a na ničem nezávislou lásku.   

Spojení s Bohem
V podstatě lze říci, že všechny výše uvedené "potíže" se zvládáním psychických stavů přímo souvisí s  nesprávnou funkcí 7. a taky 3. čakry, kde sídlí naše duše. Toto je naše spojení s duchovními rovinami, s Bohem. Kdo je skutečně spojen s Bohem - nemá strach, netrpí panickými stavy, nemá deprese, ani špatné nálady, netrpí melancholií, letargií ani nervozitou, atd. Lepidolit, stejně jako jiné fialové kameny, harmonizuje a stabilizuje funkci 7. čakry, a proto se člověk zklidňuje, cítí příliv Lásky shůry a cítí se dobře a v bezpečí. Ale co bude pak, až kámen odloží? Pokud jsou tyto jeho problémy opravdu vážné, a člověk kvůli nim trpí, je třeba udělat víc - obrátit se o pomoc k Nejvyššímu. On představuje opravdovou záchrannou kotvu, stabilní bod, a díky této nejsilnější ochraně se probouzí i duše člověka. Jak je spojení duše - Bůh stabilní a člověk skutečně je s Bohem - problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a to zcela bez léků. A to je dokázané. Vždycky je lepší modlitba než kámen, prášek či předmět. Působení materiálního je vždy dočasné, ale Bůh je věčný, jeho Láska, ochrana i pomoc jsou navždy.

Příběh trémisty
V jedné knize je například popsán případ profesionálního klavíristy, který už od dětství trpěl při každém koncertě děsivou trémou. Byl ve svém oboru skutečně dobrý a nabídky se jen hrnuly, ale on už svou trému nezvládal a odmítal hrát. Navštívil proto terapeuta a očekával, že jeho problém tkví v minulém životě (což je klidně možné) a tedy, že se podrobí regresi a vše bude dobré. Terapeut si jej vyslechnul, pohlédnul do jeho ustarané, úzkostí stažené tváře a poradil mu jednou větou: "musíte prohloubit svůj vztah k Bohu". Člověk byl udiven, ale radu přijal a zařídil se podle ní. Za nějaký čas zjistil, že problém ustupuje, že vlastně už není. Proč by se bál, když je s ním Nejvyšší? A tak je to s každým strachem, fobií, úzkostí, atp. Lidem chybí vztah k Bohu. Materiální berličky (kameny, amulety, léky, apod.) představují krátkodobou pomoc, spíš takovou malou útěchu v nesnázích. Je dost možné, že vás při nošení lepidolitu napadne, že byste se mohli pomodlit, obrátit se k Bohu. Ano, to je pravděpodobné. Protože skutečnou pomoc a vyléčení poskytuje pouze On.

Lepidolit a léčení
Posiluje imunitní systém, přináší úlevu při alergiích, chronické únavě, vyčerpání, při bolestech zad, hlavy, při migrénách, pomáhá při léčení srdce a plic, odbourává kloubní problémy a přivádí do rovnováhy hormonální soustavu. Dále má příznivý vliv na vzhled na zdraví kůže, stabilizuje nervovou soustavu, přináší klidný a hluboký spánek (vkládá se i pod polštář), působí proti depresím a stresu a nakonec i pomáhá lidskému organismu zvládat zatížení elektromagnetickým smogem.

Čistění a nabíjení kamene
Kámen přílišnou péči nevyžaduje, fialové kameny vlastně nic neabsorbují, jen přeměňují. Ale cítíte-li potřebu, omyjte kámen pod proudem vlažné vody a nechte odpočinout na vhodném místě.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne Kód: SHA-020490
Vůně Daphne je inspirativní, povzbudivá, výborná pro chladné podzimní a zimní…
119 Kč
Panova flétna 7 Panova flétna 7 Kód: SHA-070200
Peruánská flétna z bambusu je zajímavým hudebním nástrojem. Vyzkoušejte!
119 Kč
Amulet Jing - Jang Amulet Jing - Jang Kód: SHA-05000134
Amulet Jin - Jang je známý symbol života, který existuje díky rovnováze protikladů.
95 Kč
Šátek mantra - fialový Šátek mantra - fialový Kód: SHA-03129508
Krásný lehoučký šátek s orientálními vzory v létě poslouží jako stylový…
129 Kč