Služby, terapie, setkání

V našem oboru se pohybujeme a pracujeme od roku 2003. Za tu dlouhou dobu jsme poznali mnohé skvělé kolegyně a kolegy, kteří úžasně naplňují své poslání v pomáhajících profesích a se kterými nás pojí přátelství a vzájemná důvěra. Proto vznikl nápad vytvořit tuto stránku, kde s radostí a potěšením uveřejňujeme jejich kontakty. :-) Další budou přibývat.

Řešíte složitou situaci? Jste duchovní Hledající? Průvodkyně a průvodci vám mohou pomoci snáze najít cestu a smysl, orientovat se na křižovatkách života. Dobře rozumí lidem našeho kmene. Osobní rozvoj, astrologie, tarot, byliny, masáže, meditace, feng shui, setkávání, kurzy, semináře, workshopy, přednášky, akce, festivaly, koncerty, tanec atd.

Přejeme vám krásný den, Markéta, Lenka, Veronika, Vladimír, Waldemar, Varjag, Bardus, Shaman DJ a team Bombastus.


Timea Via, transformační provázení

Timea Via, transformační provázení

Jmenuji se Timea. Pojďme spolu tvořit váš osobní příběh. Budu vaší průvodkyní, která vám pomůže najít vaše vlastní světlo, podpoří vás ve vašich volbách. Těžké životní křižovatky, nepřehledné situace, které řešíte, pro to vše nabízím bezpečný, empatický prostor.


Karolína Strýhalová, astrologie, horoskopy

Karolína Strýhalová, astrologie, horoskopy

Chcete pochopit sebe sama, svůj život, svoji životní cestu? Astrologie je věda, která vám může pomoci najít směr života a nebo přijít s řešením situace, se kterou už si nevíte sami rady. Jmenuji se Carol a ráda se s vámi podívám do vašeho horoskou. A nejen to.


Hana Fénix Šindlerová, channeling, psychomantie

Hana Fénix Šindlerová, channeling, psychomantie

Vidím, co jiní nevidí, cítím, co jiní necítí. Umím léčit rány duchovní i fyzické, utěšit v trápení, rozmotat uzly. Neptejte se jak to dělám, sama nevím, jsou to schopnosti Bohem dané. Vím ale, že jsem tu pro vás. Předám vám vzkazy osudu, které máte slyšet.


Inprov - masérská škola Brno

Inprov - masérská škola Brno

Inprov je masérská škola v Brně, připravující své studenty na budoucí povolání masér. Již od roku 1992 poskytujeme masérské kurzy s certifikátem pro budoucí maséry. Není to jen povolání, ale současně i poslání pomáhat lidem.