Přívěsek granát červený facetovaný, stříbro Ag 925

Přívěsek granát červený facetovaný, stříbro Ag 925

Kód: BL-KAT-3639
Radost ze života, aktivita, energie, síla, sebevědomí, vášeň, chuť něco podniknout, akce, libido - to jsou témata červeného granátu. Pokud tyto oblasti potřebujete posílit, jste na správné adrese.
Poslední kusy na skladě!
262 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek granát červený facetovaný, stříbro Ag 925
Nádherný elegantní přívěsek s facetově vybroušeným kamínkem polodrahokamu červeného granátu je určen všem, kteří chtějí pocítit více radosti a chuti do života. Červený granát je kamenem krve, vášně a síly, je velmi aktivní a společenský. S granátem rozhodně nikdy není nuda.
 
Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam
 
Ceková délka přívěsku 
1,6 cm
 
Rozměry kamene
0,6 x 0,6 cm

Kamínek granátu je vsazen do stříbra Ag 925/1000. Přívěsek dodáváme v dárkové krabičce. 

Granát - nadšení, síla, odvaha, vytrvalost
Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Granát a čakry
Granát je přiřazen k první - základní čakře (Muladhara) a čakře srdce (Anáhata). Jeho vibrace pročišťují negativní energie v těchto čakrách, zvyšuje naši sebedůvěru a důvěru v bytí (Muladhara) a otevírá a posiluje srdce (Anáhata). Vibrace granátu podněcují rozvoj rozšířeného vědomí i vzpomínky na minulé životy, odstraňují zakořeněné a přežité způsoby jednání, které už přestaly sloužit původnímu účelu, pomáhají překonávat odpor, zákazy, tabu nebo podvědomé vnitřní zábrany.

Granát a léčení
Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Tento nádherný rudý polodrahokam se v neposlední řadě uplatňuje i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Čištění a nabíjení kamene
Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Mandala na sklo - Buddha v lotosu - velká Sunseal Mandala na sklo - Buddha v lotosu - velká Sunseal Kód: SHA-05009117
Tato mandala je krásnou okenní dekorací, ale také meditační pomůckou. Mandala…
129 Kč
Mandarinské kachničky Mandarinské kachničky Kód: LOP-638
Mandarínské kachničky jsou mimořádně účinné v sektoru partnerství.
79 Kč