Praktické kalendárium alternativní medicíny

Praktické kalendárium alternativní medicíny

Kód: PEM-0064859 Produktové číslo: 9788072812257
Tato kniha alternativní medicíny je kvitensencí poznatků a zkušeností Jiřího Janči. Obsahuje přírodní prostředky, postupy a léčebné návody.
Výrobce: EMINENT
Připraveno k odeslání
269 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Praktické kalendárium alternativní medicíny

Ing. Jiří Janča, CSc.

patří mezi naše nejuznávanější přírodní léčitele. Jeho světově ojedinělá knížní řada mapuje všechny hlavní terapeutické metody a zahrnuje tituly Alternativní medicína, Co nám chybí, Reflexní terapie, Praktická homeopatie, Psychotronika pro každěho, Stopové prvky a kovy života v přírodě, Zdravé dítě a alternativní medicína, Můj život s alternativní medicínou, První pomoc alternativní medicínou, Reflexní terapie rukou a Velký receptář alternativní medicíny. Společně s Josefem Zentrichem vytvořili unikátní sedmidílný Herbář léčivých rostlin.

Praktické kalendárium alternativní medicíny je kvintesencí jeho poznatků a zkušeností. Členění této knihy vycháízí z orientálncíh kalendářů, které mají 24 období a šest tzv. kroků, představujících vždy dva měsíce se stejnými typickými symboly nebo barvou. Každému měsíci dominuje několik bylin, jejichž charakteristiky jsou popsány v jednotlivých kapitolách knihy. Přírodní prostředky, postupy, léčebné návody a přípravky jsou zařazeny s ohledem na období nebo v souvislosti s tzv. hlavní nemocí příslušného měsíce.

Autor: Jiří Janča
Nakladatelství: Eminent
Vazba: pevná
Formát: 170 x 240 x 14 mm
Počet stran: 139

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky