Orákulum Andělé stromů  - 1
Orákulum Andělé stromů  - 2
Orákulum Andělé stromů - 1/2Orákulum Andělé stromů - 2/2

Orákulum Andělé stromů

Kód: PEM-0107483 Produktové číslo: 9788073363680
Andělé stromů, to je 36 nádherně malovaných karet, zobrazujících anděly (duchy) různých stromů - trnka, líska, lípa. Každý strom má své zvláštní charakteristické poselství, které vám může mnohé říci k vašim otázkám a životním situacím.
Poslední kusy na skladě!
358 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Orákulum Andělé stromů

Existují dva druhy andělů: andělé s křídly a andělé s listy. Po staletí známá cesta, jak žádat přírodu o radu, či jak jí vyjádřit svůj dík, nás zavádí do posvátných hájů. Protože ty jsou však v dnešní přírodě vzácné a jen zřídkakdy narazíme na ctihodný strom v příznivém prostředí, přinášíme vám stromové orákulum, které vás ke stromům a jejich andělům přiblíží; stromy k vám tak promluví na vyšší rovině vnímání. V přiložené karetní sadě naleznete 36 andělů s listy, jejichž výpovědi i metody jejich vyžádání jsou zevrubně popsány v doprovodné publikaci.

Příklad - 12. karta - Trnka

Trnka - andělé stromů orákulum
Trnka je strážcem tajemství. Trnkový anděl ti dodá odvahu v nebezpečí a v limitních situacích. Volání trnky má vždy jakousi naléhavost a vždy jde o vážnou věc. Stojíš na počátku fáze boje se svými vlastními stinnými stránkami, které by rády tebou manipulovaly. Ty však máš šanci se od nich osvobodit. Právě energie trnky ti dá velikou sílu a odvahu, abys dokázal pohlédnout do zrcadla své duše. Jejím poselstvím je zvěstování, že nadešel bod změny a dále již nesmíš ignorovat výzvy k nápravě. Trnka ví, že to bude vnitřní boj,  ale když se do něj pustíš, výsledek bude příznivý. Nic se ti nestane, protože budeš pouštět světlo do temnoty a budeš léčit rány láskou a s odpuštěním. Trnka ti říká, že největší nebezpečí tkví v tom, kdybys ze strachu nic nepodnikl. Jen tvůj strach dává sílu temným stránkám tvého nitra. Obklop se bílým světlem a zahoj své rány!
 

Balení obsahuje
36 karet
Knihu významů - 156 stran

Nakladatelství
Fontána 2010

Formát karet
80 x 130 mm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vonné tyčinky fantasy - Zelený muž Vonné tyčinky fantasy - Zelený muž Kód: CRYMA-IS66123
Zelenou loukou cesta prošlapaná, sluncem ozářený palouk obklopen vzrostlými duby…
44 Kč
Pyramida - Unakit 35 mm Pyramida - Unakit 35 mm Kód: CRYMA-81PY35
Unakit je zvláštní kámen se schopností odrušovat elektromagnetické záření.…
252 Kč