Náramek Tanzanit "disk"  - 1
Náramek Tanzanit "disk"  - 2
Náramek Tanzanit "disk" - 1/2Náramek Tanzanit "disk" - 2/2

Náramek Tanzanit "disk"

Kód: SVK-88-299
Tanzanit je kámen vysokých vibrací a jemných energií. Rezonuje v oblasti vyšších čaker (5., 6., 7.) a je spojen s jevy přesahující hmotný svět.
Připraveno k odeslání
262 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek Tanzanit "disk"

Tanzanit z Tanzánie
Tanzanit je vzácnou odrůdou zoisitu. Vyznačuje se levandulově modrou barvou, která vzniká vypalováním jinak hnědého kamene. K tomuto se váže příběh o tom, že prvními nálezci tanzanitu byli údajně pastevci dobytka -  Masajové. Stalo se to poté, co požár způsobený bleskem vypálil oblast v Tanzanii. Vlivem vysokých teplot se hnědé zoisity zbarvily tmavě modře až fialově. Naleziště tohoto nádherného polodrahokamu je pouze jedno jediné - v Tanzánii. Vzhledem k značné vytěženosti tohoto jediného naleziště cena tanzanitu úměrně stoupá.

​Kamínky tanzanitu jsou navlečeny na gumičce, náramek má univerzální velikost.

Tanzanit je kámen vysokých vibrací a jemných energií. Rezonuje v oblasti vyšších čaker (5., 6., 7.) a je spojen s jevy přesahující hmotný svět. Tanzanit je kamenem, který tiší mysl, přináší jí mír a klid. Proto se doporučuje zejména při podrážděnosti, stresu, neschopnosti soustředit se a nalézt řešení problémů nebo cestu ze začarovaného kruhu. Jedině klidná a soustředěná mysl je schopna vnímat duchovní vhledy, které člověk v nitru cítí, o kterých ví, ale které mu chaos mysli nedovoluje vnímat, přijmout a realizovat.

Za hranicemi materiálních dimenzí, které vnímá naše mysl (vědomí), leží svět vysokých a dokonalých energií. Duchovní svět, který je stabilní a klidný, protože je Věčný. V něm je Pravda a Láska. V něm je vše obsaženo. Kdo dovede ovládnout a zklidnit svou materiální mysl, najde cestu, jak procítit duchovní svět (více informací najdete v knize AllatRa), najde Lásku, Pravdu a všechny odpovědi na všechny své otázky. Také najde hluboký klid a mír, smíření. To je také důvodem, proč by každému člověku velmi prospělo, kdyby měl s tímto světem kontakt (buď pomocí ponoření se, pomocí meditací či modliteb). Materiální svět je program. Není v něm místo pro zázraky, dobrotu, soucit a lásku. A přesto – zázraky se dějí, Láska žije v lidech i soucit. A dobro? Děje se! A to vše zcela bez ohledu na všeobecný vládnoucí Program tohoto světa – urvi co můžeš, staň se významným, vládni, rozděluj, nikomu nepomáhej, tobě taky nikdo nepomáhá... Jak to? Protože lidé mají duši a ducha, které jsou z duchovního světa. A ten je naším pravým Domovem. Jsme duchovní bytosti v materiálních tělech. A jako takoví máme my všichni právo přístupu k duchovním dimenzím. Jedinou překážkou k procítění duchovního světa je náš egoismus a neustále těkající mysl, která je součástí vládnoucího Programu. Meditace nebo modlitby jsou velice užitečné nástroje, jak svou mysl zkrotit a jak poznat sebe samého takového, jakým mě Stvořitel zamýšlel. V Bibli (evangelium podle Jana 4) je napsáno: „Bůh je Duch“ a v knize Genesis: „Bůh stvořil člověka k obrazu svému“. O jaký obraz se jedná? Kdo jsme?

Tanzanit je tedy kamenem, který tiší mysl a navozuje stav, ve kterém je možné přiblížit se či dotknout se toho, co nás přesahuje. V knihách a na internetu se dozvídáme, že tanzanit zajišťuje spojení s anděly nebo duchovními průvodci, že zlepšuje schopnosti telepatie, jasnozření, jasnoslyšení, schopnost napojení se na akášické pole, schopnost astrálního cestování, a podobně. Toto všechno je zcela možné, pakliže se člověk skutečně spojuje s duchovním světem. To ovšem nezajišťuje kámen, ale my sami, pakliže máme upřímnou víru a touhu se s tímto světem spojit a dosáhnout Poznání Pravdy. Kdo poznává duchovní svět, poznává sebe samého ve své pravé přirozenosti. Zná smysl svého života, své poslání a kráčí životem klidně a vyrovnaně. Takový člověk je v míru, má nadhled, v srdci klid a ticho, v němž rozpoznává všechny odpovědi.

Upozornění
Vzhledem k tomu, že tanzanit pracuje na úrovni vyšších čaker – krční, třetí oko a korunní, doporučuje se všem, kdo s ním pracují, hlídat si své uzemnění. Bez rovnováhy nic nefunguje správně.

Tanzanit a tělesná rovina
Tanzanit posiluje nové buněčné naprogramování, blahodárně působí na hlavu, mozek a nervovou soustavu, krk, hlasivky, sluch, vlasy, pokožku i ledviny. Tanzanit údajně zpomaluje procesy stárnutí, obnovuje vnitřní světlo a vitalitu svého nositele. Pomáhá při kómatu a ochrnutí, aby se člověk stal opět pánem svého vlastního těla. Tanzanit se také často využívá při regresích - tedy cestách do minulých životů.

Čištění a nabíjení polodrahokamu tanzanitu
Polodrahokam tanzanit lze čistit pod proudem vlažné vody, nabíjet pak na drúze křišťálu vystavenému svitu měsíce či slunce.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Stamford vonné kužely - jasmín Stamford vonné kužely - jasmín Kód: PUCK-INC210C
Nechte se pozvednout jemně romantickou vůní jasmínu.
45 Kč
Velká bohyně Isis, vládkyně Vesmíru, 25 cm Velká bohyně Isis, vládkyně Vesmíru, 25 cm Kód: PUCK-ES27
Nejuctívanější bohyně starých Egypťanů obdařena kouzelnou mocí ke konání…
492 Kč
Svíčka archanděl Michael hranol 5 x 15 cm Svíčka archanděl Michael hranol 5 x 15 cm Kód: IMP-0305
Hlavní Michaelovou rolí je likvidovat nízké energie strachu.
169 Kč
Nová Země - Eckhart Tolle Nová Země - Eckhart Tolle Kód: KOS-NZ-TOL
Když s nadšením překonáte překážky v podobě nepříznivých situací, nebo…
299 Kč