Amulet Horovo oko

Amulet Horovo oko

Kód: MYST-JA5
Horovo oko je symbolem permanentního vědomí, vědomí, které překročilo všechna omezení hmoty, prostoru i času. Díky tomu ví a vidí vše , co je projevené i vše, co je za projeveným. Amulet pomáhá člověku ve vzestupu, v rozvíjení intuice a jasnozřivosti.
Připraveno k odeslání
439 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Horovo oko

Horovo oko je, spolu se symbolem Anchu - Kříže Života nejznámějším symbolem Egypta. Horus, syn samotné bohyně Isis, je symbolem permanentního a nesmrtelného vědomí. Horus je často zpodobňován jako sokol - nespoutaný a svobodný tvor s velmi bystrým zrakem. Horus v podobě sokola představuje ducha, který skončil svoji etapu vzdělávání se v životech lidského těla. Již pochopil platný vesmírný řád, pozvednul se nad fyzická omezení, překonal prostor i čas. Tento svobodný duch, symbolizovaný Hórovým okem je nesmrtelné vědomí, které ví a vidí vše.

Amulet s okem boha Hóra pomáhá člověku v duchovním vzestupu, jehož druhotným projevem je rozvoj intuice a schopností, které se druhým mohou jevit jako nadpřirozené. Přívěsek dodáváme v dárkové krabičce i s řetízkem.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Rozměry
2,3 x 2,3 cm

 

 

 

 

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky