Podívejte se do kategorie Andělé

Žumpex start 250 ml

Žumpex start 250 ml

Kód: TE-zum-st-250
Žumpex start je extra silný enzymatický koncentrát, vhodný k rychlému odstranění havarijních situací rychlým nastartováním rozkladu a zkapalňování organických usazenin v žumpách, septicích a ČOV.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
148 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Žumpex start 250 ml

Možná jste se, coby majitelé rodinného domku či chalupy, setkali během letních měsíců či v době proměnlivého počasí, s nepříjemným problémem - zápachem ze septiku, žumpy, nebo jiné jímky. Tento nepříjemný zápach je způsoben hnilobnými procesy, které v těchto zařízeních probíhají. Nejhůře jsou na tom suchá WC. Možná jste nevěděli, že nejenže lze proti těmto jevům velmi efektivně a ekologicky bojovat, také lze zoptimalizovat a výrazně zlepšit funkčnost celého odpadového systému. Jak? Pomocí biologicky aktivních enzymatických přípravků, které aktivují bakteriální kmeny, rozkládající organické látky, obsažené v septicích, žumpách a odpadních jímkách. Tímto se sníží podíl pevného kalu, což oddálí potřebu odčerpávání obsahu jímky.

Žumpex start je extra silný enzymatický koncentrát, vhodný k rychlému odstranění havarijních situací rychlým nastartováním rozkladu a zkapalňování organických usazenin v žumpách, septicích a ČOV. Široké spektrum enzymů zajistí okamžité intenzivní štěpení a rozpouštění tuhého organického odpadu i v odpadních potrubích.

Dávkování:
Celý obsah nalijte do mísy WC a spláchněte. Po týdnu doporučujeme pokračovat s dávkováním přípravku Žumpex dle uvedeného dávkování.
Obsah je určen do obsahu nádrže max. 6m3. 
Pravidelné dávkování zajistí bezproblémový a nezapáchající chod odpadního potrubí.

Obsah balení
250 ml

Výrobce 
Tekon ČR

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náramek rubín v zoisitu, tamblovaný Náramek rubín v zoisitu, tamblovaný Kód: BL-NTKRZ
Kdo z rozporu udělá společnou věc - je buddha. Rubín v zoisitu podporuje…
78 Kč