Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore  - 1
Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore  - 2
Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore  - 3
Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore - 1/3Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore - 2/3Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore - 3/3

Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore

Kód: KOS-ZLATYTAR Produktové číslo: 9788073702762
Zlatý tarot vás zve do kouzelného světa mýtů, v němž prastaré symboly a archetypální motivy ožívají jako plavovlasé panny, stateční rytíři a záhadní mudrcové. Balení obsahuje knihu a karty.
Připraveno k odeslání
499 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore

Vítejte v Tajemném Světě Divů a Kouzel!
Mýty, pohádky a legendy přehrávají odpradávna svá témata v pološeré říši představivosti někde mezi fantazií a realitou. Zlatý tarot vás zve do právě takového kouzelného světa, v němž prastaré symboly a archetypální motivy ožívají jako plavovlasé panny, stateční rytíři a záhadní mudrcové. Ciro Marchetti, držitel několika uměleckých cen, vytvořil tento vizonářský tarot s použitím nejmodernějších počítačových uměleckých technik. Inspirovaný populární symbolikou a strukturou Rider-Waite Tarotu tak vytvořil zářné přepracování nejznámějšího a nejrozšířenějšího tarotu. V knize se dozvíte vše o vykládání karet – vedle podrobných popisů a interpretací všech karet zde najdete i několik kapitol o tom, jak získat vlastní náhled na jejich významy. Dovolte kouzelným kartám Zlatého Tarotu, aby vás přenesly do světa divů a kouzel.

Popis
1× kniha, vl, 190 stran, česky + 78 karet se zlatou ořízkou

Rozměry karet
13 x 8 cm

Autor
Ciro Marchetti & Barbara Moore

Vydal
Synergie / 2006

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky