Zlatý tarot Botticelli  - 1
Zlatý tarot Botticelli  - 2
Zlatý tarot Botticelli  - 3
Zlatý tarot Botticelli - 1/3Zlatý tarot Botticelli - 2/3Zlatý tarot Botticelli - 3/3

Zlatý tarot Botticelli

Kód: MYST-EX143 Multi
Zpodobnění jedinečných detailů v 78 obrazech, představujících harmonickou vizi přírody a lidí, je umocněno zlatým reliéfním dekorem, které z nich dělají luxusní tarotovou sadu.
Lo Scarabeo Výrobce: Lo Scarabeo
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
789 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Zlatý tarot Botticelli

Dílo velkého florentského malíře Botticelliho (1445-1510) inspirovalo tuto nádhernou sadu karet, která alegoricky popisuje všechny druhy lidských pocitů: materiální touhy, obavy, vášně, duchovní konflikty. Zpodobnění jedinečných detailů v 78 obrazech, představujících harmonickou vizi přírody a lidí, je umocněno zlatým reliéfním dekorem, které z nich dělají luxusní tarotovou sadu. Vykládání s Tarotem Boticelli má tudíž zvláštní kouzlo: jako by mohla realita vaše i ostatních lidí být spatřena z nějaké vyšší dimenze rituálním listováním Velkou a Malou arkánou.

78 tarotových karet - 66 x 120 mm + brožura s významem karet cizojazyčně

autor: A.A.Atanassov podle Botticelliho

Upozornění
Český překlad není součástí tohoto balení tarotových karet.V balení je pouze cizojazyčná brožurka. Pokud jste začátečník a významy jednotlivých karet neznáte, doporučujeme vám zakoupit si buď balení karet s knihou významů, nebo samostatně některou z knih o tarotu.

Online poradna Sibyla

Vykládáte si sami karty? Jsou otázky, na které nemáte odpovědi? Socha Moudrosti slovutného barokního sochaře a Čaroděje Matyáše Bernarda Brauna na Kuksu drží v ruce zrcadlo. Ano, znakem moudrosti je umět se na sebe podívat z venku. Také jiný člověk nám může být zrcadlem. Vidí věci, které na sobě nevidíme, nebo nechcem vidět. Při nezávislém posouzení vaší situace mohou pomoci zkušené poradkyně a poradci online telefonické, SMS a Skype poradny www.sibyla.cz. Podívejte se.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky