Zlatá rybka, rek. jantar

Zlatá rybka, rek. jantar

Kód: MINM-004824 Nejoblíbenější
Tato zlatá rybka je jen tvá. Co uděláš, když uvidíš zlatou rybku? Z pohádek víš, že si můžeš něco přát. A taky že můžeš! Přej si něco! Co si vlastně přeješ ze všeho nejvíc? Po čem toužíš ve skrytu své duše? Uvěř, že vše se ti může splnit. Vše je možné.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
135 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Zlatá rybka, rek. jantar

Zlatá rybka je symbolem kouzla, symbolem něčeho, co jsme nečekali a co nám přišlo do cesty vlastně jen tak náhodou... A byla to náhoda? Nebyl nám tento dar dán záměrně? Nejspíš jsme si ho zasloužili, proto k nám připlula tato zlatá rybka, aby nám ukázala, jaká jsou naše přání. Co uděláme, když uvidíme zlatou rybku? Z pohádek víme, že si můžeme neco přát. A taky, že můžeme. Přejme si něco! Co vlastně chceme? Po čem toužíme ve skrytu svých duší? Nějaký dětský nenaplněný sen? Něco, na co si myslíme, že nemáme? Jen s tím ven! Řekněme to nahlas zlaté rybce...

Zlatá rybka - mistr zhmotnění
Vyslovme své přání! Nechme myšlenky, ať se stanou slovem, slovo má velkou energetickou sílu a věříme -li ve svůj sen, zhmotní se. Neptejme se jak, neptejme se kdy - mysleme každý den na svůj sen, můžeme si namalovat obrázek, jak se náš sen splnil a připevnit si ho na zeď či nástěnku. Každý den kolem něho projdeme a usmějem se, vždyť náš sen se zhmotní! To je jasné, už teď děkujme. Věnujme každý den pár minut na vizualizaci svého snu - například si můžeme představovat svůj nový dům nebo to, jak děláme zaměstnání svých snů. Jediné, co je potřeba, je naše víra a připravenost poznat znamení a chytnout příležitost, až přijde.

Možná, že jsme přestali věřit na zázraky a kouzla, na nečekané možnosti, možná, že jsme strnuli a lopotíme se ve vyježděných kolejích našeho života. Možná, že jsme příliš zatíženi, jsme zkroceni a ochočeni životem a lidmi kolem nás. Možná už nevnímáme krásu tohoto světa, možná ani tu svoji. Nečekáme na zázraky a znamení si nevšímáme.

A zlatá rybka je zde!
Je tu právě pro nás!
Je dobrým znamením, protože my si ji zasloužíme! Zasloužíme si zažít zázraky, setkat se s kouzelnými bytostmi a lidmi, žít skvělý život, podle svých vlastních představ. Ne, to není klišé. To je skutečné poselství této rybky. Člověče, zvedni hlavu, pohleď mi do očí a řekni: Co si ve skutečnosti přeješ? Co Tě učiní šťastným?

Nádherná zlatá rybka je vyrobena z rekonstruovaného jantaru. Lze ji postavit na kamkoliv, kam jen oko nejčastěji padne. Bude vám vždy připomínat, že od života můžete chtít víc, že vše je možné, že někdy stačí jen malá změna, která odstartuje sérii podivuhodných a nečekaných událostí, které jako mávnutím kouzelného proutku změní Váš život.

Délka x šířka x výška
5 x 1,7 x 2,5 cm

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky