Zkamenělé dřevo tamblovaný, velikost XL

Připraveno k odeslání
89 Kč
Kód: MINM-ZD-87
Kategorie: Tamblované kameny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných kamenů zkamenělého dřeva z Madagaskaru. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3,2 - 4,2 x 2,4 - 3,5 cm, hmotnost je v rozmezí 20 - 40 g. Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného kamene.
 
Upozornění
Jelikož se jedná o přírodní kámen, je každý jednotlivý kámen na této kartě zboží svým vzhledem zcela unikátní - viz fotografie. Není v našich silách fotografovat každý kámen zvlášť, foto je tedy ilustrační. V případě vaší objednávky vám vybereme nějaký hezký kámen z naší aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.
 
Zkamenělé dřevo - moudrost předků
Zkamenělé dřevo je dobré pro napojení se na síly přírody, na moudrost prastarých stromů, je rovněž možné napojení se přes něj na předky lidí a "stahování" jejich moudrosti a zkušenosti. Zkamenělé dřevo souvisí s minulostí - jak naší, tak minulostí celé planety a všech tvorů, kteří tu kdy žili. Usnadňuje přístup k minulým životům, umožňuje nahlédnout do akašických záznamů. Zkamenělé dřevo je spojeno se základy země a rovněž s našimi základy, tedy 1. čakrou - kořenovou čakrou Muladhara. Kámen napomáhá stabilizaci a uzemnění, ukotvení v realitě teď a tady, takže je velmi vhodný pro všechny se sklony k útěkům do světa myšlenek a fantazií, k nesoustředěnému rozptylování, a pro všechny, kdo často odbíhají od nedokončených věcí. Zkamenělé dřevo pomáhá člověku pracovat se zátěží a budovat si své vlastní tělesné i duševní regenerační síly; přináší člověku trpělivost a pomáhá mu získávat pevnou půdu pod nohama; povzbuzuje fantazii člověka a pomáhá mu jednat v souladu s kvalitou místa a s přirozenými časovými rytmy.
 
Zkamenělé dřevo a léčení
Zkamenělé dřevo je spojeno s 1. čakrou, a tedy i se všemi orgány, které k ní náleží. Tento kámen je vhodný pro diagnostikování těžko zjistitelných nemocí a chorob, pro podporu síly v průběhu těžkých nemocí. Zkamenělé dřevo povzbuzuje látkovou výměnu, pomáhá snižovat hmotnost, podporuje vylučování vody z těla, zklidňuje nervy, chrání před infekcemi a stabilizuje imunitu člověka.
 
Čištění a nabíjení kamene
Zkamenělé dřevo se čistí pod tekoucí vodou, nabíjí se na slunném místě, nejlépe v blízkosti stromů.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost