Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika  - 1
Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika  - 2
Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika  - 3
Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika  - 4
Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika - 1/4Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika - 2/4Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika - 3/4Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika - 4/4

Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika

Kód: SCHW-ZKAM-DR-03
Zkamenělé dřevo pomáhá člověku pracovat se zátěží a budovat si své vlastní tělesné i duševní regenerační síly; přináší člověku trpělivost a pomáhá mu získávat pevnou půdu pod nohama.
Poslední kusy na skladě!
202 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Zkamenělé dřevo - 03, Česká republika

Na této kartě se nachází zkamenělé dřevo, nalezené v jižních Čechách, u Hluboké nad Vltavou. Skladem je pouze jeden kousek, takže kupujete přesně ten kámen, který vidíte na fotografiích. Kámen je v původní - neopracované podobě, zachovává si tedy nejvyšší možné množství původní energie. 

Velikost kamene (délka x šířka x výška)
31 x 7 x 2 cm

Hmotnost
622 g

Zkamenělé dřevo - moudrost předků
Zkamenělé dřevo je dobré pro napojení se na síly přírody, na moudrost prastarých stromů, je rovněž možné napojení se přes něj na předky lidí a "stahování" jejich moudrosti a zkušenosti. Zkamenělé dřevo souvisí s minulostí - jak naší, tak minulostí celé planety a všech tvorů, kteří tu kdy žili. Usnadňuje přístup k minulým životům, umožňuje nahlédnout do akašických záznamů. Zkamenělé dřevo je spojeno se základy země a rovněž s našimi základy, tedy 1. čakrou - kořenovou čakrou Muladhara. Kámen napomáhá stabilizaci a uzemnění, ukotvení v realitě teď a tady, takže je velmi vhodný pro všechny se sklony k útěkům do světa myšlenek a fantazií, k nesoustředěnému rozptylování, a pro všechny, kdo často odbíhají od nedokončených věcí. Zkamenělé dřevo pomáhá člověku pracovat se zátěží a budovat si své vlastní tělesné i duševní regenerační síly; přináší člověku trpělivost a pomáhá mu získávat pevnou půdu pod nohama; povzbuzuje fantazii člověka a pomáhá mu jednat v souladu s kvalitou místa a s přirozenými časovými rytmy.
 
Zkamenělé dřevo a léčení
Zkamenělé dřevo je spojeno s 1. čakrou, a tedy i se všemi orgány, které k ní náleží. Tento kámen je vhodný pro diagnostikování těžko zjistitelných nemocí a chorob, pro podporu síly v průběhu těžkých nemocí. Zkamenělé dřevo povzbuzuje látkovou výměnu, pomáhá snižovat hmotnost, podporuje vylučování vody z těla, zklidňuje nervy, chrání před infekcemi a stabilizuje imunitu člověka.
 
Čištění a nabíjení kamene
Zkamenělé dřevo se čistí pod tekoucí vodou, nabíjí se na slunném místě, nejlépe v blízkosti stromů.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky