Život na živo - Vladimír Kafka

Novinka
Připraveno k odeslání
299 Kč
Kód: PEM-0197538
Kategorie: Novinky
Produktové číslo: 9788072815036
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tato kniha je naplněna autentickými příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zhoubný proces v těle, známý jako rakovina, mnohým z nich umožnil vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k rozšíření vlastního smyslu života a vědomí i k prospěchu druhých.

Autor otevřeně poukazuje na úskalí a náročnost této cesty, i na neúspěchy, kterým se někdy nelze vyhnout. Přidává vlastní zkušenosti i pochopení smyslu prožitého a ukazuje, jak je možné nemoc, která je signálem k probuzení, odvolat a použít pro život. Demonstruje to na příkladu 1 + 1 = 1, který sjednocuje dva protikladné principy uvnitř nás do zrození třetího principu - kosmického dítěte neboli duchovního středu. "Život miluji a vím, že neviditelný svět, který nazýváme smrtí, jsme ve skutečnosti my osobně ve strachu před životem. Obdivuhodných obratů zpět do života při dotyku smrti přibývá. Nikoli z nevysvětlitelně tajemných nebo magických důvodů, ale z jasného úmyslu projevit život."

Vladimír Kafka (1963 - 2018), absolvent AVU, malíř, literát, jevištní výtvarník, cestovatel, léčitel... Před dvacet let se úspěšně věnoval léčení onkologických onemocnění a pořádal semináře zaměřené hlavně na vnitřní podstatu světa i člověka. Sám se nepovažoval za léčitele, podle vlastních slov se jen snažil lidem vysvětlit, že rakovina je nepřichází zabít - je to signál těla, které jim tak dává najevo, že je třeba něco změnit. Ne lékaře, ani druh léčby, ale nahlížení na život. Na Youtube můžete shlédnout mnohé rozhovory s tímto inspirativním a velmi pozitivním člověkem, například besedu s Jaroslavem Duškem a hosty (svými klienty). 

Autor
Vladimír Kafka

Popis
počet stran 320, vazba pevná s přebalem

Nakladatelství
Eminent 2021

Facebook komentáře

Štítky