Ženšen pravý 6letý tinktura 30 ml

Ženšen pravý 6letý tinktura 30 ml

Kód: SP-ZEN-P-6-30 Produktové číslo: 8595595901754
Ženšen pravý (Panax ginseng) je v Číně tradiční, vysoce ceněnou bylinou. Ženšen má významný povzbuzující účinek, používá se k udržení mentální a fyzické výkonnosti.
Připraveno k odeslání
219 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Ženšen pravý 6letý tinktura 30 ml

Ženšen pravý (Panax ginseng) je v Číně tradiční, vysoce ceněnou bylinou. Ženšen má významný povzbuzující účinek, používá se k udržení mentální a fyzické výkonnosti. Ženšen pravý má pozitivní vliv na kognitivní funkce a udržení koncentrace mysli. Odbourává únavu a zvyšuje mentální i fyzickou aktivitu, přesto neznemožňuje usínání. Je však potřeba dodržet odstup několika hodin a neužívat ho před spaním. Ženšen je antioxidant, který osvěžuje tělo a podporuje celkovou vitalitu i imunitu. Doporučuje se užívat při únavě i stresu. Stabilizuje hladinu cukru v krvi. Podporuje sexuální zdraví a erekci. Ženšen nemá žádné vedlejší účinky a nevzniká u něj tolerance. Není tedy nutné zvyšovat dávky pro dosažení stejného účinku.

Tinktura je vyrobena z ženšenu bílého 6letého. Právě v tomto období dosahuje nejvyšší zralosti a má maximální sílu. Jedná se o vysokohorský ženšen z pohoří Čchang - Paj. Tintura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla. Tinktura byla vyrobena pomocí unikátní technologie a několikanásobné extrakce. Proto si zachovává původní chuť i vůni byliny a maximální množství účinných látek.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme některé informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
Glycerol ; čištěná voda; Panax ginseng 

Dávkování
Po protřepání užíváme 22 kapek 3 x denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka odpovídá 4000 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění
Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte! 

Balení
30 ml

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Soška Egypt - Anubis šakal Soška Egypt - Anubis šakal Kód: PUCK-ESP01
Anúbis byl podle textů z pyramid čtvrtým synem boha Re. Pozdější písemné…
160 Kč
Socha exclusive mytology - Morrigan - 18 cm Socha exclusive mytology - Morrigan - 18 cm Kód: NM-NOW4019
Tato luxusní socha keltské bohyně Morrigan je vyrobena z polyresinu a je opatřena…
1.104 Kč
Kniha stínů fantasy - Gothic, Aracnafaria Kniha stínů fantasy - Gothic, Aracnafaria Kód: NM-B0143A3
Magická kniha stínů v gothic designu Aracnafaria bude dobrým dárkem pro každou…
274 Kč
Dámské tričko Symbol - Spirála XL Dámské tričko Symbol - Spirála XL Kód: NOP-dam-spir-XL
Pravotočivá spirála, to je rozvoj, růst, expanze, tvořivost, život a síla. Toto…
483 Kč