Zelená dračí hlava - stojánek Backflow

Připraveno k odeslání
796 Kč
Kód: SODI-BF_75438
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Dračí hlava je ručně malovaný stojánek na vonné kužely. Stojánek je vyroben z odolné pryskyřice. Součástí balení je i mosazná mistička s otvorem (vložíte do otvoru ve stojánku), na který postavíte doutnající kužílek (také součástí balení).

Zvláštností tohoto typu stojánku je tzv. back flow systém (systém zpětného tahu kouře), díky kterému si můžete užít nádherný efekt. Po rozpálení špičky kuželu začne systém backflow pomalu fungovat. Kouř, místo aby se rozptyloval do okolí, je vtahován do nitra stojánku, kde se rozděluje do dvou pramínků, které vychází z nozder draka - viz poslední fotografie. Aby vám efekt fungoval, je třeba kužílek na vrcholku řádně zapálit, aby dobře doutnal a pak umístit otvorem přímo na otvor v mističce, aby došlo k správnému nasávání dýmu.

Použití kuželů
Stojánek je určen především na kužely typu „backflow“, ale použít můžete jakékoliv vonné kužílky. „Klasické“ vonné kužely, které nejsou označeny jako backflow, a tedy nemají otvor ve spodní straně, budou rovněž doutnat, jen nebudete moci využít systém backflow a kouř půjde do prostoru, jak je u kužílků obvyklé

Náhradní kužílky "typu back flow" najdete zde. Pokud takové nemáte, používejte do stojánku běžné vonné kužely standardním způsobem.

Výška x délka x šířka stojánku
15 x 16 x 13 cm

Průměr mističky na vonné kužely
1,9 cm

Materiál
pryskyřice, kov

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost