Zbavte se nepořádku s feng-šuej - Karen Kingston

Připraveno k odeslání
297 Kč
Kód: KOS-374874
Produktové číslo: 9788090374874
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Máte pocit, že všeho je prostě moc, cítíte se zavaleni zbytečnostmi a toužíte se osvobodit? Využijte energie, s níž je tato kniha napsána a která přechází na čtenáře, a starého čínského učení feng-šuej o harmonickém uspořádání prostoru, které se dnes používá i v architektuře a v interiérovém designu. Pomáhá člověku získat více energie, radosti, životního štěstí a také pocit svobody!

Tato kniha nabízí odpověď na současný chaos - vrací do života řád a strukturu, lehkost i radost. Začněte úklidem - a jako zázrakem budete mít v mnoha věcech najednou jasno. Jak si dát život do pořádku? Začněte s životní proměnou...

Kniha se stala světovým bestsellerem a klasikou žánru, byla přeložena do 27 jazyků a prodalo se jí již více než dva miliony výtisků. Vychází v aktualizovaném překladu Evy Bartoňové Veselé, anglistky a členky Obce překladatelů, která za překlad knihy Fiktivní deník Oscara Wildea od Petera Ackroyda získala cenu za překlad v rámci Ceny Josefa Jungmanna. Kniha vychází s novou obálkou a v nové, barevné grafické úpravě Anny Doubravové. Do knihy je vložena vkládací záložka s citátem Karla Čapka: “Nic tak člověka nepovzbudí, jako dát něco do pořádku, ať je to, co chce.”

Autor: Karen Kingstonová
Nakladatelství: Orsini 2020
Vazba: brožovaná
Počet stran: 272

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost