Zázvor mletý Bio Indie v dóze 70 g

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
72 Kč
Kód: CO-ZAD-70
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Zázvor je koření výrazné pryskyřičné vůně a typicky štiplavé chuti. Tradičně je vyhledáván jako pomocník při oslabené imunitě (stimuluje, prohřívá), ale uplatní se velice dobře i v kuchyni.

Zázvor je koření, které se získává z oddenků zázvoru lékařského. Má charakteristickou výraznou pryskyřičnou vůni a štiplavou chuť, pro kterou je velice oblíben při přípravě jídel indické a čínské kuchyně. Ostrou a výraznou chuť dodává zázvoru látka gingerol, která je svým chemickým složením podobná kapsaicinu (v pálivých paprikách a chilli). Zázvor se používá ve všech podobách (čerstvý, sušený, kandovaný, nakládaný, vařený) do sladkých i slaných pokrmů: zázvorového pečiva, guláše, pečených mas, ale i piva nebo limonád. Ať už má jakoukoliv podobu, působí velice příznivě na lidské zdraví.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.Složení
100% zázvorový prášek BIO 

Hmotnost
70 g

Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 1320 kJ / 312 kcal
Bílkoviny: 7,4 g
Sacharidy: 60 g, z toho cukry 59,4 g
Tuky: 3,3 g
Vláknina: 6 g
Sůl: 0,08 g

Skladování
Minimální trvanlivost: min 24 měsíců od okamžiku produkce. Skladování: chladné, tmavé a suché místo (max. 20°C, max, 65% vlhkost vzduchu)

Země původu
Indie

Facebook komentáře

Štítky