Záhněda krystaly ČR mix 375 g  - 1
Záhněda krystaly ČR mix 375 g  - 2
Záhněda krystaly ČR mix 375 g - 1/2Záhněda krystaly ČR mix 375 g - 2/2

Záhněda krystaly ČR mix 375 g

Kód: KL-03
Sada různě velkých přírodních nebroušených krystalů a drúziček záhnědy obsahuje jak maličké, tak větší kousky. Dohromady 20 kamenů.
Poslední kusy na skladě!
520 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Záhněda krystaly ČR mix 375 g

Na této kartě zboží se nachází zcela unikátní mix krystalů a drúziček záhnědy, které byly nalezeny v České Republice, v lokalitě Dražice. Krystaly jsou energeticky silné, a to nejen proto, že jsou neopracované. Tak, jako ostatně všechny kameny nalezené v ČR disponují určitou energií, která je nám blízká, která s námi "rezonuje". Je velký rozdíl mezi energií kamene například z Brazílie a kamene z České republiky. Kameny z České republiky mají pro nás mnohem příjemnější energii. 

Sada (375 g) různě velkých přírodních nebroušených krystalů a drúziček záhnědy obsahuje jak maličké, tak větší kousky. Pro představu uvádíme rozměry nejmenšího a největšího kousku sady. Každý jednotlivý kousek je originálem, takže se velikostí a tvarem může od fotky a uvedených parametrů lehce lišit. Uvedená cena je za celou sadu (dohromady 20 kousků) - všechny vidíte na fotografii 2. Tato sada je skladem pouze jedna jediná, takže kupujete, co vidíte na fotografiích.

Délka x šířka kamene (mm) - nejmenší
23 x 12 mm
hmotnost 2 g

Délka x šířka kamene (mm) - největší
52 x 35 mm
hmotnost 50 g


Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, strach, stres, deprese apod. Pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Vlčí duše S Fantasy tričko - Vlčí duše S Kód: SoD-1038590-S
Překrásný motiv vlků, který vás určitě okouzlí.
821 Kč
Vonné tyčinky - Spiritual joga Vonné tyčinky - Spiritual joga Kód: SAR-RS481
Úžasné vonné tyčinky Spiritual jóga, s netradiční a velmi příjemnou, sladce…
49 Kč
Buben Djembe malovaný 30 cm Buben Djembe malovaný 30 cm Kód: CRYMA-BD21
Djembe, to je buben pocházející ze Západní Afriky (Mali).
548 Kč