Záhněda krystal MEGA ČR - 07  - 1
Záhněda krystal MEGA ČR - 07  - 2
Záhněda krystal MEGA ČR - 07  - 3
Záhněda krystal MEGA ČR - 07 - 1/3Záhněda krystal MEGA ČR - 07 - 2/3Záhněda krystal MEGA ČR - 07 - 3/3

Záhněda krystal MEGA ČR - 07

Kód: KL-Z-CR-07 Novinka
Úžasný, skoro půl kilový krystal surové záhnědy pochází z České republiky, z lokality Kovářov.
Poslední kusy na skladě!
887 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Záhněda krystal MEGA ČR - 07

Úžasný, skoro půl kilový krystal surové záhnědy pochází z České republiky, z lokality Kovářov. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii. Na této kartě se nachází jen jeden kus - tedy dostanete přesně tu drúzu, kterou vidíte na fotografii.

Hmotnost 
492 g

Délka x šířka x výška vzorku
12,6 x 6,5 x 6 cmZáhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, strach, stres, deprese apod. Pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky