Fantasy šperky

Záhněda krystal ČR - 06  - 1
Záhněda krystal ČR - 06  - 2
Záhněda krystal ČR - 06 - 1/2Záhněda krystal ČR - 06 - 2/2

Záhněda krystal ČR - 06

Kód: KL-Z-CR-06
Krásný malý krystal záhnědy pochází z České republiky, z lokality Dražice. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii.
Poslední kusy na skladě!
97 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Záhněda krystal ČR - 06

Sympatický krystal záhnědy byl nalezen v ČR, v lokalitě Dražice. Na kartě zboží je pouze jediný kousek, ten, který vidíte na fotografiích.

Velikost
6,2 x 3,8 x 3,5 cm

Hmotnost
34 g

Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky