Záhněda krystaly ČR - 02

Záhněda krystaly ČR - 02

Kód: KL-Z-CR-02 Novinka
Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních.
Poslední kusy na skladě!
128 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Záhněda krystaly ČR - 02

Menší sympatický krystal záhnědy byl nalezen v ČR, v lokalitě Dražice. Na kartě zboží je pouze jediný kousek, ten, který vidíte na fotografiích.

Velikost
4,5 x 2,8 x 3,1 cm

Hmotnost
30 g

Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky