Záhněda - chlorit - albit krystaly ČR  - 1
Záhněda - chlorit - albit krystaly ČR  - 2
Záhněda - chlorit - albit krystaly ČR - 1/2Záhněda - chlorit - albit krystaly ČR - 2/2

Záhněda - chlorit - albit krystaly ČR

Kód: KL-Z-CH-A Novinka
Krásný vzorek krystalu záhnědy s albitem a tmavě zeleným chloritem pochází z České republiky. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii.
Poslední kusy na skladě!
178 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Záhněda - chlorit - albit krystaly ČR

Krásný vzorek krystalu záhnědy s albitem a tmavě zeleným chloritem pochází z České republiky. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii. Na této kartě se nachází jen jeden kus - tedy dostanete přesně ten krystal, který vidíte na fotografii.

Hmotnost 
114 g

Délka x šířka x výška krystalu
6,1 x 5,5 x 5 cm


Albit je trojklonný minerál patřící do skupiny sodno-vápenatých živců. Název pochází z latinského albus – bílý, podle jeho nejčastější barvy.

Chlorit se nejčastěji vyskytuje ve formě jemně šupinkovité masy, celistvé nebo rozptýlené v horninách. Má převážně tmavozelenou barvu, perleťový lesk a světle zelený vryp. Chlorit vzniká hlavně v přeměněných horninách, vzácněji ve vulkanitech a rudných žilách, jako mandlovité výplně v melafyrech. Častý je jejich výskyt společně s křemenem.


Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, strach, stres, deprese apod. Pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky