Tierra Verde 100% silice Tea - Tree Bio 5 ml

Připraveno k odeslání
72 Kč
Kód: YELL-01710
Výrobce: Yellow & Blue
Produktové číslo: 8594165001719
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Melaleuca Alternifolia - čajový strom je původem z východní Austrálie. Olej Tea tree má neobyčejně silné antiseptické, protiparazitické, protiplísňové a antimikrobiální účinky (ničí choroboplodné zárodky, viry, plísně). Proniká hluboko do tkání. Má silné ochranné a čistící účinky a je tedy vhodný pro posílení odolnosti v období chřipek a nachlazení. Podporuje dýchací cesty, stimuluje krevní oběh a je vhodný také při duševní únavě a nervové slabosti, zejména pro lidi s oslabeným imunitním systémem. Dobrý také na bakteriální a plísňové kožní infekce. Vůně oleje je kafrovitá, svěží a bylinná. Velmi se podobá eukalyptu – má však sladší a jemnější tóny.

Působí proti streptokokům, pneumokokům, gonokokům a stafylokokům.

  • výrobek má certifikát EcoGarantie
  • netestováno na zvířatech, neobsahuje živočišné suroviny
  • Bio kvalita

Použití
Několik kapek do aromalampy, v masážních kompozicích (6 kapek silice do 30 ml oleje), praní prádla (několik kapek přidejte do pracího gelu). Nepoužívejte neředěné na pokožku. 

Jak lze využít Tea Tree oil?

  • Vhodný pro denní péči o aknózní pleť (domácí pleťové oleje a krémy)
  • Osvěžuje vzduch (domácí vůně na toaletu, osvěžovače prádla)
  • Antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek (domácí prostředky na dezinfekci ploch, čištění myčky, pračky, omývání podlah)


Složení
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*. *přírodního původu

Obsah balení
5 ml - v lahvičce 10 ml

Skladování
Esenciální olej BIO Tea Tree má sklony k oxidaci. Proto jej vždy dobře skladujte, nejlépe v chladné místnosti mimo sluneční paprsky v dobře uzavřené lahvičce. Lahvičku neotvírejte příliš často, vystavení oleje působení vzduchu urychluje oxidaci. Esenciální olej BIO Tea Tree spotřebujte nejpozději do 2 let od otevření. Po uplynutí této doby již olej nepoužívejte terapeuticky, nýbrž pouze pro domácí úklid (na dezinfekci ploch).

Země původu
JAR

Upozornění k balení
Balení o obsahu oleje 5 ml je v lahvičce pro 10 ml oleje. Tato lahvička je výrobcem označena jako "tester", nicméně o tester se nejedná. Balení obsahuje to, co má obsahovat - totiž 5 ml silice Tea Tree.

Facebook komentáře

Štítky