Vykuřovací svazky Šalvěj Mexiko - 3 ks

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
348 Kč
Kód: HT-SMUVARIETY
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Sada tří velkých vykuřovacích svazků obsahuje směsi šalvěje s bylinami a dřevinami, jako je levandule, cedr, borovice, citrónová tráva a kopál. 

  • Šalvěj (fialový provázek)
  • Šalvěj a cedr (červený provázek)
  • Šalvěj a citrónová tráva (zelený provázek)
  • Šalvěj a kopál (žlutý provázek)
  • Šalvěj a levandule (modrý provázek)
  • Šalvěj a piniová borovice (hnědý provázek)

Důležité upozornění
Na této kartě zboží je MIX balení. Každé balení obsahuje trojici svazků - pokaždý jinou trojici. Například jednou je trojice (modrý provázek - červený provázek - zelený provázek), jindy (zelený - hnědý - modrý)... Zkrátka, ani jedno balení neobsahuje stejnou trojici. Fotografie je tedy ilustrační. V případě Vaší objednávky Vám vybereme takové balení svazků, jaké máme zrovna k dispozici. Děkujeme za pochopení.


Šalvěj je posvátná bylina s velmi výrazným očistným účinkem. Proto je vykuřována zejména před započetím rituálů či ceremonií. Šalvěj čistí prostory, předměty, tělo i psychiku člověka. Věří se, že napomáhá nalezení své životní cesty a poslání. Vůně šalvěje (zejména bílé) posiluje paměť i ducha člověka. Vykuřovací svazky šalvěje používají zejména severoameričtí Indiáni. Považují ji za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. 

Délka x průměr svazku cca
13 x 4,5 cm

Použití
Svazek na konci zapalte a nechte rozhořet. Plamen sfoukněte a nechte doutnat. Po rituálu můžete doutnající konec ustřihnout nebo udusit zapíchnutím do misky s pískem a zbytek svazku použít příště.

Upozornění
Při vykuřování buďte maximálně pozorní. Udržujte z dosahu dětí a zvířat.

Vůně
Vůně šalvěje je při vykuřování velmi jasná, pročišťující, typicky kořeněná. 

Země původu
Nové Mexiko

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost