Vykuřovací směs Vílí sen - Märchentraum

Vykuřovací směs Vílí sen - Märchentraum

Kód: SAR-RW243
Meduňka, levandule, neemové dřevo, badyán, tonka bobule, dřevo zvané Ho - holz, pomeranč - to je velmi inspirativní kompozice sušených bylin a dřev pro kouzelné chvíle plné fantazie a tvořivosti.
Poslední kusy na skladě!
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vykuřovací směs Vílí sen - Märchentraum

Meduňka, levandule, neemové dřevo, badyán, tonka bobule, dřevo zvané Ho - holz, pomeranč - to je velmi inspirativní kompozice sušených bylin a dřev pro kouzelné chvíle plné fantazie a tvořivosti. 

Tonka bobule
Tonka bobule mají nádhernou, vanilkově hřejivou, lehce květinovou vůni, proto jsou často součástí parfémů a vonných olejů. Vůně je krásně teplá a sladká, má euforické, smysly stimulující účinky (lehce afrodiziakální). Vůně tonka bobulí navozuje klid, jasnost, smyslnost a harmonii.

Dřevo Ho - Holz
Dřevo stromu Shiu, rostoucího na Dálném východě. Při pálení má toto dřevo pozoruhodnou vůni, podobnou vůni růžového dřeva. Vůně je příjemná, uvolňuje smysly, tělo i psychiku, působí antistresově.

Meduňka
Meduňka je známá léčivá bylina, ale také vykuřovadlo. Jako vykuřovadlo je meduňka přiřazena Bohyni Artemis a Měsíci. Meduňka má dobré očistné účinky, nejlépe se však uplatňuje při večerním vykuřování, neboť krásně zklidňuje, účinně odplavuje starosti dne a navozuje atmosféru klidu a snění, což napomáhá klidnému spánku. Svěže bylinná, jemně citrónová, teplá a konejšivá vůně meduňky přináší úlevu při stresu, strachu a depresích. Pomáhá pochopit vlastní emoce, porozumět jejich vzplanutí i příčinám, zbavit se poraženectví, trápení z lásky, melancholie a žalu, propůjčuje klid, sílu a vytrvalost. Přináší radost a potěšení.

Badyán
Badyán, to je hvězdicovité oplodí vysokého stromu, zvaného badyáník, rostoucího v Jižní Asii. Badyán je nejen známým kořením, díky své intenzívní, sladce kořeněné vůni je hojně využíván i při výrobě japonských vonných tyčinek, též je oblíbený jako přísada do vykuřovacích kompozic. Vůně badyánu konejší tělo i mysl, hřeje, zklidňuje, navozuje atmosféru snění, proto je vhodný především pro večerní seance.

Levandule
Levandulová vůně přináší výrazné uvolnění těla, mysli i ducha. Přináší přímo nebeský klid, podporuje sebevyjádření a klidnou a konstruktivní komunikaci. Vůně levandule zklidňuje silné emoce, stabilizuje čchi srdce.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
50 ml ve skle

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Jantar pravý tamblovaný extra S - Baltské moře Jantar pravý tamblovaný extra S - Baltské moře Kód: BL-3205
Chcete v sobě probudit životní sílu, chuť tvořit, jít do akce, být více…
79 Kč
Xaman - virgule L velké, mosaz Xaman - virgule L velké, mosaz Kód: XA-J-M02
Hlavní předností těchto mosazných velkých virgulí je přímý kontakt s rukou,…
278 Kč
Dámské tričko Symbol - Spirála XL Dámské tričko Symbol - Spirála XL Kód: NOP-dam-spir-XL
Pravotočivá spirála, to je rozvoj, růst, expanze, tvořivost, život a síla. Toto…
483 Kč