Vykuřovací směs Paracelsus Proti nemoci Krankheit

Vykuřovací směs Paracelsus Proti nemoci Krankheit

Kód: SAR-RW217
Opoponax, levandule, myrha, tymián, galgán, jalovec, andělika, vrbová kůra, rozmarýn - to je vykuřovací směs pro vyléčení a obnovu zdraví a vitality.
Připraveno k odeslání
138 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vykuřovací směs Paracelsus Proti nemoci Krankheit

Opoponax, levandule, myrha, tymián, galgán, jalovec, andělika, vrbová kůra, rozmarýn - to je vykuřovací směs pro vyléčení a obnovu zdraví a vitality.

Opoponax
Opoponax je pryskyřice akácie (Somálsko), kde se hojně využívá jako vykuřovadlo vyhánějící vše nečisté a škodlivé z místností a domů. Vonný kouř této pryskyřice má silný očistný účinek. Vůně opoponax uzemňuje a probouzí v člověku tzv. "vnitřního léčitele", který přesně ví, co se má udělat, aby bylo znovu dosažen stav harmonie a zdraví. Vůně opoponax je sladká, balzamická, příjemná.

Galgán
Galgán je kořen rostliny rostoucí ve východní Asii. Galgán posiluje a stimuluje organismus a imunitu, proto je považován za mocný všelék (Hildegarda von Bingen ji považuje za darovanou Bohem). Galgán je hojně používaný i v ajurvédě. Vůně galgánu je kořenitá a čerstvá, povzbuzující. Stimuluje tok energií v těle, posiluje a povzbuzuje, je skvělá při stavech vyčerpání a únavy.

Andělika
Andělika lékařská je významná léčivá rostlina, používaná již od středověku (využívala se jako prostředek k odstraňování jedu z lidského těla). Kromě léčivých účinků na lidské tělo se používá i jako skvělé vykuřovadlo. Andělika je přiřazena k elementu země a ohně, při vykuřování má příjemně zemitou, kořeněnou, posilující vůni.  Andělika má silné uzemňující a ochranné působení. Proto se používá proti černé magii, různým negativním silám, zlým duchům a uhranutí, dříve byla hojně vykuřována proti moru.

Myrha vonná
Myrha vonná je posvátné vykuřovadlo, zmiňované už v Bibli. Vůně myrhy má léčivé účinky, spojuje se zemí a přírodou, zklidňuje mysl, zjemňuje vnímání, přináší vnitřní vhledy. Více podrobných informací najdete zde.

Jalovec
Jalovec je už od nepaměti vykuřován šamany a mágy po celém světě. Jalovec je ceněn pro svůj silný ochranný vliv. Vůně jalovce zahání vše, co vibruje na nízké úrovni - zlé duchy, černé mágy, negativně naladěné astrální bytosti apod.

Levandule
Levandulová vůně přináší výrazné uvolnění těla, mysli i ducha. Přináší přímo nebeský klid, podporuje sebevyjádření a klidnou a konstruktivní komunikaci. Vůně levandule zklidňuje silné emoce, stabilizuje čchi srdce.

Tymián
Tymián patří k nejstarším vykuřovadlům. Pro svou silnou ochrannou a očistnou sílu (zapuzující zlé) byl tymián ve starověku uznáván jako "zabíječ jedů" - vykuřovaly se s ním místnosti, kde leželi nemocní. Rovněž jej používali pro svěcení svatostánků, posvátných míst, osob i předmětů. Typická, kořeněná přijemná vůně tymiánu bystří smysly, probouzí ducha, zvyšuje vědomí sebe a svého potenciálu - tedy své vnitřní síly, povzbuzuje jasnozřivost. Celkově je tymián skvělým společníkem v krizových obdobích, neboť rozjasňuje náladu, účinkuje proti depresím, špatným náladám a strachu.

Rozmarýn
Rozmarýn je velmi známá středomořská bylina, odpradávna používaná jako koření i jako vykuřovadlo. Silná, bylinná pryskyřičná vůně rozmarýnu má silnou očistnou schopnost, proto se uplatňuje při vykuřování proti černé magii. Kvůli této schopnosti jej také dříve nosili námořníci jako ochranný amulet. Rozmarýn má velmi silné omlazující a povzbuzující účinky na lidské smysly (používal se jako afrodiziakum). Věří se, že kouř z páleného rozmarýnu dokáže přivábit víly, elfy a přírodní duchy. 

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
50 ml ve skle

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Saloos vonný olej Mystika 10 ml Saloos vonný olej Mystika 10 ml Kód: SA-75235
Luxusně čarodějná, povzbuzující, inspirativní vůně od firmy Saloos bude…
66 Kč
Saloos Bio kokosová péče Čokoláda 100 ml Saloos Bio kokosová péče Čokoláda 100 ml Kód: SA-8132020
Bohatě prospěje vašemu vzhledu i stavu mysli.
179 Kč
Přívěsek koule - Květ života, mosaz Přívěsek koule - Květ života, mosaz Kód: SAR-AS298-M
Zajímavý přívěsek ve tvaru koule květu Života bude krásným dárkem pro…
316 Kč
Čínské masážní kuličky Relax Čínské masážní kuličky Relax Kód: SAR-QDG35
Kuličky jsou výborným pomocníkem při únavě k navození celkové duševní pohody.
189 Kč