Podívejte se do kategorie Andělé

Vykuřovací směs Ochrana - Shutz

Vykuřovací směs Ochrana - Shutz

Kód: SAR-RW209
Oman, myrha, badyán, muškátový oříšek, pryskyřice dammar, verbena, galbánum a copal - to je unikátní vykuřovací očistná a ochranná směs.
Připraveno k odeslání
143 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vykuřovací směs Ochrana - Shutz

Oman, myrha, badyán, muškátový oříšek, dammar (pryskyřice pro očistu a ochranu), verbena, galbánum a copal - to je unikátní vykuřovací očistná a ochranná směs. 

Galbánum
Galbánum je ztuhlá klejopryskyřice z rostliny podobné fenyklu. Toto vzácné vykuřovadlo, jehož si údajně cenil i A. Crowley, je ceněno pro svou zvláštní bylinno - dřevito - orientální vůni. Vůně působí na nejhlubší úrovně člověka, dotýká se jeho nejniternějších citů. Vůně galbánum má velmi silné působení, uvolňuje při strachu a nervovém vypětí, neklidu, depresích i stresu.

Oman
Oman je oblíbené magické vykuřovadlo zahánějící démony, duchy vyvolávající nemoci a veškeré temné síly (býval nošen ve škapulíři pro ochranu před čarodějnicemi a démony). Oman náleží Slunci a bývá pálen v temném období roku (podzim, zima), aby byly zahnány chmury, smutek, deprese, melancholie, pocity vyčerpanosti, pro uklidnění, odstranění stresu, nervozity a napětí. Vůně omanu zahřívá, vytváří pocit tepla a bezpečí, proto je v zimních dnech bez slunce tím nejlepším společníkem. 

Dammar
Dammar je pryskyřice několika druhů stromů jihovýchodní Asie. Tato vzácná vonná substance, charakteristická příjemně svěží, lehce citrusovou vůní, se při vykuřování používá pro očistu a ochranu.

Copal negro
Copal negro se používá především při očistných a ochranných rituálech. Věří se, že osvobozuje od vlivu temných sil. V Peru se copal používá k přilákání dobrých duchů a vůbec všeho pozitivního.

Muškátový ořech
Muškátový ořech pochází pravděpodobně z moluckých ostrovů, jako vykuřovadlo byl a stále je vysoce ceněn ve všech zemích Orientu. Například ve staré Persii platil za královské vykuřovadlo. Vůně muškátového ořechu při spalování je silně aromatická, teplá, měkce ovocná. Má mírně omamné účinky (pokud je spalován ve větším množství samostatně), proto je lepší používat jej s rozumem a ve směsích. Muškátový ořech je nezastupitelný při ochraně před silami podsvětí, je dobrým prostředkem na podporu jasnovidectví a zprostředkování intenzivních vizí. Vůně povzbuzuje odvahu, dodává moc a sílu, zlepšuje náladu a ovlivňuje sny, působí jako afrodiziakum, má magickou moc.

Jalovec
Jalovec je už od nepaměti vykuřován šamany a mágy po celém světě. Jalovec je ceněn pro svůj silný ochranný vliv. Vůně jalovce zahání vše, co vibruje na nízké úrovni - zlé duchy, černé mágy, negativně naladěné astrální bytosti apod.

Myrha vonná
Myrha vonná je posvátné vykuřovadlo, zmiňované už v Bibli. Vůně myrhy má léčivé účinky, spojuje se zemí a přírodou, zklidňuje mysl, zjemňuje vnímání, přináší vnitřní vhledy.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
50 ml ve skle

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník ametyst, kuličky matné 6 mm Náhrdelník ametyst, kuličky matné 6 mm Kód: SVK-789
Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a…
249 Kč
Epam čaj na pohodu porcovaný Epam čaj na pohodu porcovaný Kód: EPAM-C-PO
Čaj na pohodu Epam porcovaný - tibetská bylinná čajová směs EPAM na pohodu -…
79 Kč
Svoboda - odvaha být sám sebou - Osho Svoboda - odvaha být sám sebou - Osho Kód: KOS-OD-OSHO
Jediná svoboda, která existuje, je svoboda vaší duše...
228 Kč