Vykuřovací směs Nový začátek - Neubegin

Vykuřovací směs Nový začátek - Neubegin

Kód: SAR-RW223
Rozmarýn, kopál, citronová tráva, eukalyptus, galgán, tej pat, himalájský jalovec, elemi, rhododendron - to je vykuřovací směs, která osvěží, probere, zažene chmury i letargii.
Připraveno k odeslání
133 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vykuřovací směs Nový začátek - Neubegin

Rozmarýn, kopál (copal), citronová tráva, eukalyptus, galgán, tej pat, himalájský jalovec, elemi, rhododendron - to je vykuřovací směs, která osvěží, probere, zažene chmury i letargii.

Elemi
Elemi je pryskyřice stromu Kanárník luzonský, rostoucí v tropických oblastech Asie. Tato lepkavá pryskyřice, s povzbudivým, lehce citrusovým aromatem, osvěžuje, bystří smysly, zlepšuje náladu i koncentraci. Věří se, že vůně elemi spojuje s anděly a bytostmi světla, projasňuje ducha, nabíjí energií a rozvíjí intuitivní schopnosti. Vůně elemi je přiřazena planetě Venuši a elementu vzduch.

Tej pat
Tej pat jsou listy indického skořicovníku. Jako vykuřovadlo je Tej pat výborným prostředkem pro zahnání stresu a neklidu a pro posílení nervového systému. Tej pat zklidňuje a žároveň posiluje, snižuje únavu, pomáhá i při bolestech hlavy a migréně. Vykuřovadlo Tej pat celkově zlepšuje náladu, zahání melancholické myšlenky, špatné nálady, smutky, letargii, rozveseluje a poskytuje emocionální podporu, když se člověk nachází v těžkém životním období.

Rozmarýn
Rozmarýn je velmi známá středomořská bylina, odpradávna používaná jako koření i jako vykuřovadlo. Silná, bylinná pryskyřičná vůně rozmarýnu má silnou očistnou schopnost, proto se uplatňuje při vykuřování proti černé magii. Kvůli této schopnosti jej také dříve nosili námořníci jako ochranný amulet. Rozmarýn má velmi silné omlazující a povzbuzující účinky na lidské smysly (používal se jako afrodiziakum). Věří se, že kouř z páleného rozmarýnu dokáže přivábit víly, elfy a přírodní duchy. 

Eukalyptus
Eukalyptus se svou nezamněitelnou svěží a intenzívní vůní, je přiřazen planetě Uran a elementu vzduch. Vůně odpuzuje vše nízké, špatné, nečisté, nežádoucí, čistí vzduch, projasňuje mysl a povzbuzuje ducha.

Citrónová tráva
Citrónová tráva (lemongrass) se vyznačuje nesmírně osvěžující a povzbuzující vůní, která potlačuje stres, mírní deprese, dodává energii a sílu. Citrónová tráva je přiřazena planete Uran a elementu vzduch.

Copal negro
Copal negro se používá především při očistných a ochranných rituálech. Věří se, že osvobozuje od vlivu temných sil. V Peru se copal používá k přilákání dobrých duchů a vůbec všeho pozitivního.

Galgán
Galgán je kořen rostliny rostoucí ve východní Asii. Galgán posiluje a stimuluje organismus a imunitu, proto je považován za mocný všelék (Hildegarda von Bingen ji považuje za darovanou Bohem). Galgán je hojně používaný i v ajurvédě. Vůně galgánu je kořenitá a čerstvá, povzbuzující. Stimuluje tok energií v těle, posiluje a povzbuzuje, je skvělá při stavech vyčerpání a únavy.

Jalovec
Jalovec je už od nepaměti vykuřován šamany a mágy po celém světě. Jalovec je ceněn pro svůj silný ochranný vliv. Vůně jalovce zahání vše, co vibruje na nízké úrovni - zlé duchy, černé mágy, negativně naladěné astrální bytosti apod.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
50 ml ve skle

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Health Link BIO panenský sezamový olej 500 ml Health Link BIO panenský sezamový olej 500 ml Kód: HL-010
Olej je získáván z nejkvalitnějších a nejčistších semínek, pěstovaných v…
175 Kč
Amulet Mystická pyramida, postříbřený Amulet Mystická pyramida, postříbřený Kód: HT-WZPD1113
Symbol nekonečné cesty za poznáním a moudrostí, pro všechny, kdo po ní kráčí.
538 Kč
Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm Masážní léčitelská hůlka křišťál - kónická 10 cm Kód: HT-WAND21
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým…
428 Kč
Maličký anděl pro naději Maličký anděl pro naději Kód: HT-AS2316
I v té nejčernější tmě svítí plamínek naděje. Najdi ho a nevzdávej se ho!
86 Kč