Vykuřovací směs Elf - Elfenzauber

Vykuřovací směs Elf - Elfenzauber

Kód: SAR-RW241
Neemové dřevo, tonka bobule, dammar, okvětní lístky růží, levandule, litsea cubeba - to je nádherně omamně a snově vonící kompozice pro večery plné fantazie a inspirace.
Připraveno k odeslání
138 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vykuřovací směs Elf - Elfenzauber

Neemové dřevo, tonka bobule, pryskyřice dammar, okvětní lístky růží, levandule, litsea cubeba - to je nádherně omamně vonící kompozice pro večery plné snění, fantazie a tvořivosti. 

Dammar
Dammar je pryskyřice několika druhů stromů jihovýchodní Asie. Tato vzácná vonná substance, charakteristická příjemně svěží, lehce citrusovou vůní, se při vykuřování používá pro očistu a ochranu.

Tonka bobule
Tonka bobule mají nádhernou, vanilkově hřejivou, lehce květinovou vůni, proto jsou často součástí parfémů a vonných olejů. Vůně je krásně teplá a sladká, má euforické, smysly stimulující účinky (lehce afrodiziakální). Vůně tonka bobulí navozuje klid, jasnost, smyslnost a harmonii.

Levandule
Levandulová vůně přináší výrazné uvolnění těla, mysli i ducha. Přináší přímo nebeský klid, podporuje sebevyjádření a klidnou a konstruktivní komunikaci. Vůně levandule zklidňuje silné emoce, stabilizuje čchi srdce.

Litsea cubeba
Éterický olej z litsey cubeby má výrazné antidepresivními účinky, odstraňuje únavu a stres, navozuje pocit dobré nálady. Harmonizuje mysl a nabíjí novou energií, podporuje duševní svěžest aktivuje myšlení. Litsea cubeba pročišťuje ovzduší, je vhodná proti bakteriím a plísním, dobrá prevence proti infekčním nemocem.

Růže
Vůně růží je tajemná, omamná a velmi inspirativní, povzbuzuje mysl i ducha, probouzí kreativitu.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
50 ml ve skle

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Masážní léčitelská hůlka - Jaspis červený Masážní léčitelská hůlka - Jaspis červený Kód: HT-WD_REDJ
Červený jaspis čistí a stabilizuje auru, přináší nám zdraví a sílu,…
225 Kč
Křišťálová koule 80 mm - Cindy G. Křišťálová koule 80 mm - Cindy G. Kód: CRYMA-CB80
Křišťálová koule v dárkové krabičce, vybroušená z kvalitního…
630 Kč
Pyramida MYSTIQUE - tygří sklo 33 mm Pyramida MYSTIQUE - tygří sklo 33 mm Kód: CRYMA-269PY35
Tvar pyramidy je prastarým tradičním energetickým a informačním harmonizátorem,…
234 Kč