Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft  - 1
Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft  - 2
Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft - 1/2Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft - 2/2

Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft

Kód: SAR-RW245
Zlatý copal, bílá šalvěj, damiana, kalmus - puškvorec, cedrové dřevo a cedrové špice, yerba santa - "svatá tráva" a jalovec, to je 9 bylin, 9 vonných ingrediencí pro probuzení vnitřní síly.
Připraveno k odeslání
138 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft

Zlatý copal, bílá šalvěj, damiana, kalmus - puškvorec, cedrové dřevo a cedrové špice, yerba santa - "svatá tráva" a jalovec, to je 9 bylin pro probuzení vnitřní síly.

Zlatý kopál (copal)
Zlatý kopál je tradičním peruánským vykuřovadlem. Je spojen s životadárnou a posilující energií Slunce, rozjasňuje, dodává sílu, naději, optimismus, zlepšuje náladu. Lidé v Peru věří, že vůně zlatého kopálu spojuje s nebesy, obnovuje spojení s Božími silami. Vůně je posilující, vhodná pro meditace, koncentraci, vizualizaci.

Puškvorec (kalmus)
Puškvorec je bahenní bylina, rostoucí po celém světě. Tuto rostlinu objevili vojáci Alexandra Velikého při výpravě do Indie. Puškvorec se používá jako koření i jako léčivá bylina, velmi zásadní význam má tato rostlina i jako kuřidlo. Oddenky puškvorce používali jako vykuřovadlo už staří Egypťané a Féničané, historie vykuřování této rostliny však bude pravděpodobně mnohem starší. Puškvorec je přiřazen elementu ohně a planetě Pluto, má výraznou, kořenito - hořkou vůni, která dodává životní sílu a energii, posiluje nervový systém a sebevědomí. Velmi často bývá puškvorec v příměsích s jinými bylinami - například s cedrem a myrhou (tato směs je zmiňována v eposu o Gilgamešovi jako vůně oblíbená bohy).

Damiána
Damiána je malá aromatická rostlina se sladkou příjemnou vůní. Při vykuřování vydává velmi osobitou vůni s euforizujícími a především afrodiziakálními účinky, proto se vykuřování damiány používá v rituálech zaměřených na podporu či přivolání lásky. Damiána je výborná ve směsích s kopálem.

Bílá šalvěj
Bílá šalvěj je posvátná bylina s velmi výrazným očistným účinkem, proto je vykuřována zejména před započetím rituálů či ceremonií. Bílá šalvěj čistí prostory, předměty, tělo i psychiku člověka. Věří se, že napomáhá nalezení své životní cesty a poslání. Vůně bílé šalvěje posiluje ducha člověka. 

Jalovec
Jalovec je už od nepaměti vykuřován šamany a mágy po celém světě. Jalovec je ceněn pro svůj silný ochranný vliv. Vůně jalovce zahání vše, co vibruje na nízké úrovni - zlé duchy, černé mágy, negativně naladěné astrální bytosti apod.

Cedr
Cedrové dřevo má nádhernou dřevitou vůni, s jemně kafrovým nádechem. Vůně cedrového dřeva posiluje mysl, mírní nervozitu, povzbuzuje, vitalizuje a povzbuzuje lidského ducha k činnosti. Cedrové dřevo výborně posiluje imunitní systém, mysl, tělo i ducha, povzbuzuje při únavě a letargii, dodává sílu.

Yerba santa
Yerba santa pochází ze suchých oblastí Mexika, Kalifornie a Arizony. Pro její schopnost neutralizovat nemoci a vše špatné nosili snopečky této rostliny domorodí Indiáni v sáčku na těle. Podle indiánské tradice umí Yerba Santa proměnit slabost v sílu, strach v jistotu a aktivovat vnitřní sílu k vyléčení zranění těla. Kořeněná a očistná vůně yerba santy neutralizuje negativní, nežádoucí a destruktivní energie, vytvořenou negativními emocemi (strach, úzkost, hádky, agrese, apod.) a nastoluje prostředí vhodné pro léčení (často se pálí u lůžek nemocných) a uzdravování - tedy znovunabírání a vzestup síly.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
50 ml ve skle

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
CD - Natural Sounds - GOLD CD - Natural Sounds - GOLD Kód: HT-PMCDTHEME8-67
Natural Sounds Gold to je kolekce dvou úžasných relaxačních CD se zvuky přírody!
389 Kč
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč
Vonné tyčinky - 7 čaker Vonné tyčinky - 7 čaker Kód: SoD-8283020003 Nejoblíbenější
Vonné tyčinky byly vyrobeny na základě speciální receptury, zohledňující…
49 Kč