Vrtaný kámen přívěsek Chiastolit

Vrtaný kámen přívěsek Chiastolit

Kód: SVK-chiastolit-vrt
Chiastolit je kamenem rovnováhy, jistoty a vnitřní nezdolné síly. Je mocným ochranným amuletem proti negacím vnitřním i vnějším, proti zlým lidem, kletbám a nečistým entitám. Chiastolit vás povede k pravdě, která je ukryta hluboko ve vás.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vrtaný kámen přívěsek Chiastolit

Chiastolit - jistota, vyrovnanost, síla
Chiastolit je kamenem rovnováhy, jistoty a vnitřní nezdolné síly. Název chiastolit je odvozen od typické kresby v podobě kříže (chiastos znamená kříž). Chiastolit se už od starověku používal jako mocný ochranný kámen, pro tehdejší lidi představoval symbolickou ochranu před nemocemi, zlými lidmi, kletbami i nečistými entitami. Působení kamene vychází z tvaru rovnoramenného kříže, který je jedním z nejmocnějších v přírodě přirozeně se vyskytujících zářičů. Rovnoramenný kříž, jak se říká, je branou k vyšším energiím a znalostem. 4 stejně dlouhá ramena jdoucí do 4 stran - a jeden jediný střed (symbolizující pevný bod - člověka ve vesmíru, duši v člověku) zcela přesně ukazují, jak vypadá energetická struktura člověka z pohledu 2D. Prastaré znalosti o 4 mocných bytostech, které doprovázejí člověka na jeho cestě životem, se z povědomí lidí téměř vytratily, ale ztraceny nejsou. Podvědomě stále všichni hledáme ztracenou rovnováhu a pevné místo klidu uvnitř rozbouřeného světa. Rovnoramenné kříže nás zkrátka přitahují mocnou silou, protože znalosti s nimi spojené jsou klíčem k pochopení sebe sama, světa okolo nás, k pochopení vesmíru, k pochopení smyslu bytí. Tyto znalosti osvobozují.

Tvar kříže
Ponoří-li se člověk do studia symboliky a působení rovnoramenného kříže, nebo si jej vizualizuje v meditaci, je schopen poodhrnout roušku tajemství života. 4 ramena jsou tedy 4 různé aspekty bytí - 4 hlavní síly, mezi nimiž probíhá neustálá komunikace. Jejich vzájemným působením vznikají další a další aspekty, celé nekonečné množství různých druhů a typů všeho. Zaměří-li se člověk pouze jedním směrem, rovnováha je vychýlena, a opomenutá strana se začne úporně ozývat, hlásit se o pozornost. To se projeví tak, že znenadání uděláme něco, co je v přímém rozporu s cestou, kterou jsme si před tím vybrali. Houpačka duality se rozhoupe a člověk pocítí, jak moc mimo rovnováhu je. Z tohoto důvodu nepomáhá potlačování ani vyzdvihování čehokoliv. Věci, lidé, aspekty, energie - zkrátka jen jsou, to je třeba chápat. Jde pouze o to, jak k tomu vědomě přistupujeme.

Jak nalézt pevný bod uprostřed chaosu všeho? 
Nejsnadnější cestou je duchovní práce - praktikování meditací a duchovních cvičení, díky nimž člověk nalezne svůj vlastní střed. Jakmile jej nalezne, začne chápat, že všechno pouze je. Všechny aspekty jsou pouze malými částmi jedné jediné Jednoty. Nic není dobré a nic není špatné - rozlišováním a hodnocením člověk vypadává z této jednoty, přestává sám sebe chápat jako součást a upadá do pocitu oddělenosti. Já versus oni. To však není nic jiného než hra lidského ega, které je pramenem všech problémů a utrpení.

Neomezení Tvůrci
Pochopení principu Jednoty člověka osvobozuje, protože již chápe, že pokud je vše jedním jediným, pak není co rozlišovat, co posuzovat a hodnotit, není třeba bojovat, trpět ani způsobovat utrpení. Člověk se postupně začíná měnit, už ví, že nic není jedno, že každý čin (ať vědomý či nevědomý) způsobí změnu - na materiální i duchovní úrovni. Vše je propojeno, takže je třeba jednat s rozmyslem a zodpovědností. Vnější svět je plný chaosu myšlenek, nálad, emocí, energií, tužeb, které odvádí pozornost člověka od jeho skutečné podstaty, od jeho středu. Toto je třeba si uvědomit, nechce-li být člověk zmítán životními okolnostmi ze strany na stranu, vlečen, omezován a zbavován svobody. Je třeba stát pevně, uprostřed oka bouře, ukotven ve své vnitřní duchovní realitě, tedy v místě klidu a ticha, které je uvnitř každého člověka. Být pevně ukotven v hlubinách svého středu znamená být spojen se svým skutečným Já, s tím Já, které nemá pranic společného s vnějším Já našeho ega, které jsme si vytvořili, abychom se společensky adaptovali, abychom zapadli, zalíbili se. Vnitřní síla nepramení ze silného ega. Vnitřní síla (pramenící ze samotné Duše člověka) je skutečnou a jedinou pravou podstatou člověka. Jejím nalezením, nalezením své podstaty, své vnitřní síly přijímáme svou neporazitelnost, svou věčnost a neomezenost svých možností. Teprve tehdy, je-li naše jednání odvozeno z impulzů naší vnitřní pravdy, se stáváme skutečnými Tvůrci svého života. Žijeme-li ve svém středu, chápeme iluzornost světa, jsme schopni rozpoznat pravdu, ať je jakkoliv skryta.

Znalosti jsou pro všechny
Říká se, že chiastolit otevírá bránu k vyššímu vědění. Co je to za vědění, co je to za znalosti? Je to nějaké tajemné a složité učení, určené jen vybraným a zasvěceným? Nikoliv! Vše je ve skutečnosti velmi jednoduché. Toto vědění vždy bylo, je a bude pro všechny, neboť se týká každého z nás. Pokud se vám tyto myšlenky zdají povědomé, pak není divu, vždyť jsou obsaženy i ve vás samotných. V každém z nás je touha po pravdě, svobodě a lásce. Najít pravdu a být svobodným tvůrcem svého vlastního života – je možné!

Vše okolo tématu vnitřní síly, pravé podstaty člověka a věčnosti je dokonale a obsáhle popsáno v knize, ze které vychází i tento text. Zabýváte-li se svým duchovním růstem, doporučujeme vám vřele knihu AllatRa a také Duchovní praktiky a meditace.

Chiastolit a fyzické tělo
Jak vyplývá z výše zmíněného textu, jsme – li v rovnováze po duchovní stránce, pak jsme v pořádku i po psychické a také fyzické stránce. V těle se tímto spouští samo uzdravující procesy, takže se uzdravujeme ve všech úrovních a jsme odolní vůči jakýmkoliv hrozbám zvenčí. Chiastolit se dříve používal ke snižování horečky, zastavení krvácení nebo jako podpůrný prostředek při překyselení organismu. Věřilo se, že podporuje laktaci.

Chiastolit čištění a nabíjení kamene
Chiastolit energie neabsorbuje, vše negativní přímo odpuzuje. Přesto je dobré ho čas od času očistit (nechte se vést svou intuicí). Kámen omyjte ve vlažné vodě a vystavte slunečnímu záření. Můžete jej nabíjet i na drúze křišťálu.


Nacházíte se na kartě vrtaných kamenů polodrahokamu chiastolitu. Každý kámen je svým vzhledem originální (viz foto), takže se může od vyfoceného kousku lehce lišit. Každý kámen je provrtaný, lze jím lehce prostrčit kožená šňůrka. Šňůrka není zahrnuta v ceně přívěsku, lze ji dokoupit samostatně - klikněte zde.

Velikost kamene
3 x 2 cm

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Základy tajné vědy - Papus Základy tajné vědy - Papus Kód: KOS-ZTV-P
Tato kniha je učebnicí univerzálních zákonů. Vybízí hermetiky, aby…
400 Kč
Epam 36 srdeční 50 ml Epam 36 srdeční 50 ml Kód: EPAM36S
Epam 36 srdeční - doplněk stravy.
228 Kč
Kitl Šláftruňk Zlatý 250 ml Kitl Šláftruňk Zlatý 250 ml Kód: KI-1101-250
Kitl Šláftruňk navazuje na tradici mediciálních vín, je to doplněk zdraví, pro…
105 Kč