Vonný olej Ritual - Skořice, pomeranč 10 ml

Připraveno k odeslání
56 Kč
Kód: AW-AWFO-14
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Skořice - pomeranč, to je velice příjemná, povzbuzující a inspirativní vůně, která vás naladí na pozitivní vlnu. Skořice povzbuzuje vitalitu, dobrou náladu a tvořivost, pomeranč navozuje příjemnou náladu a pocity radosti. Vůně dobíjí organismus potřebnou energií, kterou ztrácíme při vypjatých stresových situacích. Svěží a příjemná vůně pomerančů a skořice vás dostane do fyzické, psychické i duševní pohody. Tento vonný olej je určen pro použití v aromalampě. 

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží na tom, jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml

Facebook komentáře

Štítky