Vonné tyčinky ve znamení zvěrokruhu - Váhy

Vonné tyčinky ve znamení zvěrokruhu - Váhy

Kód: ARCHIV-CRYMA-LIB-ZODIAC
Tajemná vůně pižma přináší klid mysli i emocí, potřebný ke spravedlivému a nestrannému posouzení věcí.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
29 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky ve znamení zvěrokruhu - Váhy

Indické vonné tyčinky Astro Musk jsou určeny nejen pro všechny zrozence ve znamení vah, ale také pro všechny, kdož touží po harmonii, rovnováze, opravdovosti a hlubokém vhledu. Tyto ručně rolované tyčinky, s nosnou santalovou a přidanou tajemnou vůní pižma, nesou energii Venuše, která nás zahrnuje božským klidem, potřebným k tomu, abychom mohli věci v klidu a bez emocí posoudit a rozvážit.

Energie Venuše
Venuše přeměňuje znalosti v moudrost. Harmonicky spojuje nižší a vyšší duševní schopnosti, je zaměřena na syntézu, rozlišení polarity a mísení kvalit, které pomáhají při řešení duality. Její energie podporuje diplomacii a stanovuje Zákon lidských mezi lidmi navzájem i mezi národy. Venušin velký potenciál spočívá v její schopnosti dosáhnout harmonických vztahů v rámci dvojice protikladů, a tak se tvůrčím způsobem projevit na všech úrovních. Pro srovnání: Merkur probouzí vědomí a s ním související protiklady, ale neharmonizuje je, ani je neslučuje.

Když Venuše pracuje přes vědomí duševně zaměřeného jedince, je cílem jeho lásky obětovat moc, soustředit osobnost na povahu lásky tak, že čím více transpersonální vlastnosti lásky může přinést, tím více se rozvíjí neosobní životní orientace. Život se pak bude duševně polarizovat, to znamená, že bude více vnímavější k příčině a podstatě, než k efektu a k formě.  Jakmile je lidský jedinec takto psychicky polarizovaný, je jeho vnímání reality osvobozené od otroctví touhy a do světa vnáší skutečnou a opravdovou službu. Jakmile je láska kvalitně syntetizovaná, člověk nemusí neosobním postojem ztratit samostatnou lásku. Venuše může ještě přivést partnera, ale takový člověk bude kamarád, pracovní bratr nebo sestra, a společník na Cestě.

Délka tyčinky
26 cm
 
Počet tyčinek v balení
20 ks
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.