Vonné tyčinky ve znamení zvěrokruhu - Býk

Vonné tyčinky ve znamení zvěrokruhu - Býk

Kód: ARCHIV-CRYMA-TAU-ZODIAC
Venušina vůně přitahuje do našich životů vše krásné a příjemné. Harmonii, lásku, erotiku a krásu.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
29 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky ve znamení zvěrokruhu - Býk

Indické vonné tyčinky Astro Passion jsou určeny nejen pro všechny zrozence ve znamení býka, ale také pro všechny, kdož touží vnést do svého domova harmonii, lásku a krásu. Tyto ručně rolované tyčinky, s nosnou santalovou vůní smíchanou s příjemnou květinovou vůní, nesou energii samotné Venuše. Venuše je bohyní lásky, erotiky, krásy, dobrého jídla a příjemných zážitků. Tato jemná vůně přitahuje všechny tyto krásné a příjemné věci do našich životů. 

Energie Venuše
Venuše přeměňuje znalosti v moudrost. Harmonicky spojuje nižší a vyšší duševní schopnosti, je zaměřena na syntézu, rozlišení polarity a mísení kvalit, které pomáhají při řešení duality. Její energie podporuje diplomacii a stanovuje Zákon lidských mezi lidmi navzájem i mezi národy. 

Když Venuše pracuje přes vědomí duševně zaměřeného jedince, je cílem jeho lásky obětovat moc, soustředit osobnost na povahu lásky tak, že čím více transpersonální vlastnosti lásky může přinést, tím více se rozvíjí neosobní životní orientace. Život se pak bude duševně polarizovat, to znamená, že bude více vnímavější k příčině a podstatě, než k efektu a k formě.  Jakmile je lidský jedinec takto psychicky polarizovaný, je jeho vnímání reality osvobozené od otroctví touhy a do světa vnáší skutečnou a opravdovou službu. Jakmile je láska kvalitně syntetizovaná, člověk nemusí neosobním postojem ztratit samostatnou lásku. Venuše může ještě přivést partnera, ale takový člověk bude kamarád, pracovní bratr nebo sestra, a společník na Cestě.

Délka tyčinky
26 cm
 
Počet tyčinek v balení
20 ks
 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.