Vonné tyčinky Satya - Santalové dřevo

Vonné tyčinky Satya - Santalové dřevo

Kód: CRYMA-643006011331
Kvalitní masalové tyčinky, s čistou vůní bílého santalového dřeva, klidní chaos mysli, uvolňují a otevírají nás prosté kráse života. Santalové tyčinky jsou skvělé pro relaxaci, meditaci i vytvoření příjemně hřejivé přátelské atmosféry.
Výrobce: Nag Champa
Připraveno k odeslání
51 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky Satya - Santalové dřevo

Vynikající masalové tyčinky s čistou vůní santalu se vyznačují charakteristickou, sladce dřevitou vůní. Možná tuto vůni dobře znáte. Santalové tyčinky se často pálí v čajovnách, při meditacích, v masážních salónech, esoterických obchůdcích apod.

               Santalové dřevo - santal bílý

Santalové tyčinky jsou tím nejlepším společníkem pro relaxaci a meditaci. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, což je pro účely meditace to nejpodstatnější. Santal se vyznačuje hřejivě dřevitou vůní, prohřívá, dodává energii, oživuje a posiluje, klidní mysl i emoce, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším.

Indické vonné tyčinky ze santalového dřeva, od indického výrobce Shrinivas Satya, jsou na bambusovém dřívku, uvedená cena je za celou krabičku (cca 15 vonných tyčinek - 15 g). Délka jedné tyčinky je cca 20 cm, přibližná doba hoření je 20 minut.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky