Vonné tyčinky Satya - Santalové dřevo

Vonné tyčinky Satya - Santalové dřevo

Kód: CRYMA-643006011331
Kvalitní masalové tyčinky, s čistou vůní bílého santalového dřeva, klidní chaos mysli, uvolňují a otevírají nás prosté kráse života. Santalové tyčinky jsou skvělé pro relaxaci, meditaci i vytvoření příjemně hřejivé přátelské atmosféry.
Výrobce: Nag Champa
Připraveno k odeslání
51 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky Satya - Santalové dřevo

Vynikající masalové tyčinky s čistou vůní santalu se vyznačují charakteristickou, sladce dřevitou vůní. Možná tuto vůni dobře znáte. Santalové tyčinky se často pálí v čajovnách, při meditacích, v masážních salónech, esoterických obchůdcích apod.

               Santalové dřevo - santal bílý

Santalové tyčinky jsou tím nejlepším společníkem pro relaxaci a meditaci. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, což je pro účely meditace to nejpodstatnější. Santal se vyznačuje hřejivě dřevitou vůní, prohřívá, dodává energii, oživuje a posiluje, klidní mysl i emoce, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším.

Indické vonné tyčinky ze santalového dřeva, od indického výrobce Shrinivas Satya, jsou na bambusovém dřívku, uvedená cena je za celou krabičku (cca 15 vonných tyčinek - 15 g). Délka jedné tyčinky je cca 20 cm, přibližná doba hoření je 20 minut.

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky