Vonné tyčinky Satya - Rainforest

Připraveno k odeslání
64 Kč
Kód: PUCK-INC112K
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Rainforest (deštný prales), to je vůně, která neomrzí. Je totiž pokaždé jiná, i když začíná vždy stejně - totiž prvním krokem. Je jako cesta do pralesa. Vstoupíš na první kámen a... zmizíš v lese. Prales je plný dechberoucích výjevů, impozantních skal, vodopádů, zvláštních rostlin, bylin, kamenů, kořenů, zvířat, hmyzu, bytostí... Prales je plný překvapení. Nudit se zde nikdo nebude. Je to pokaždé nové. Pokaždé jiné. 

Vůně Rainforest, to je ponor do nitra, návrat k sobě samému - ke svému snění, fantaziím, nápadům, k tomu, co nám dělá radost, co nás vnitřně živí a naplňuje. Tato cesta vždy přináší občerstvení a významnou posilu do dalších dnů.

Vonné tyčinky Rainforest pocházejí z dílny jednoho z nejstarších a nejznámějších výrobců vonných tyčinek - Shrinivas Sugandhalaya. O kvalitě jeho tyčinek není žádných pochyb, svědčí o ní sama oblíbenost mezi milovníky vonných tyčinek. Tyto tyčinky jsou vysoce kvalitní masalové tyčinky vyrobené ze 100 % přírodních kvalitních surovin (himalájských bylin a dřevin). Jsou ručně rolovány, směs vonných bylin je nanášena na bambusové dřívko, dále pak je každá tyčinka navíc obalena práškem z květů (metoda masala). 

Délka tyčinky
20 cm

Hmotnost
15 g

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

Kameny a květy
198 Kč