Vonné tyčinky Ragini Sehuti - Rozmarýn, ylang ylan

Vonné tyčinky Ragini Sehuti - Rozmarýn, ylang ylan

Kód: RY-1212
Rozmarýn a ylang ylang, to je dokonalá symfonie vůní pro nastolení erotizující atmosféry, hry smyslů, hravosti, chuti experimentovat, poznávat a tvořit.
Připraveno k odeslání
79 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky Ragini Sehuti - Rozmarýn, ylang ylan

Rozmarýn a ylang ylang, to je dokonalá symfonie vůní pro nastolení erotizující atmosféry, hry smyslů, hravosti, chuti experimentovat, poznávat a tvořit. Tato vonná kompozice podporuje a harmonizuje energie v 2. čakře Swadisthana, která se vztahuje k tématům kreativity, vztahu k hojnosti, výživě, sexualitě, vztahů, plodnosti, citlivosti, smyslnosti, uměleckého cítění, schopnosti očisty, komunikace na emotivní úrovni.

Rozmarýn je velmi známá středomořská bylina, odpradávna používaná jako léčivo, koření i jako vykuřovadlo. Vůně rozmarýnu je silně bylinná, kořeněná. Je jednoznačně stimulující, podporuje koncentraci, zahání úzkost. Je to vůně "činu", nenechá vás jen tak sedět a nic nedělat. Vůně má silnou očistnou schopnost, proto se dříve uplatňovala při vykuřování proti černé magii. Kvůli této schopnosti jej také dříve nosili námořníci jako ochranný amulet. Rozmarýn má velmi silné omlazující a povzbuzující účinky na lidské smysly (používal se jako afrodiziakum). Věří se, že kouř z páleného rozmarýnu dokáže přivábit víly, elfy a přírodní duchy.  

Ylang - ylang působí při stavech strachu, deprese, smutku, při frigiditě a impotenci, frustraci, zklamání, celkově dodává sebedůvěru a optimismus a posiluje vyzařování osobnosti. 

Systém Raga – Ragini se rozvinul zhruba ve 14. století, v tantrickém uctívání souhry ženské a mužské kosmické energie. Jedná se o hudební výrazy dávných védských spisů, jejichž energie evokuje nezapomenutelné pocity a nálady, jako je romantika, touha a láska, něžnost i hravost. Gaudi - Ragini Gaudi je perzonifikací dávné védské melodie plné touhy a neuspokojené lásky. Byla to právě ona, kdo podle starověké pověsti byla schopna vyvolávat monzuny s mraky, hromy a blesky.

Obsah balení
10 ks

Délka vonné tyčinky
20 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náramek rodochrozit, tamblovaný Náramek rodochrozit, tamblovaný Kód: SVM-3200
Rodochrozit je nositelem jemného, tlumeného něžného světla. Působí jako hojivý…
92 Kč
Svíčka čakra 2 - sakrální Swadisthana Svíčka čakra 2 - sakrální Swadisthana Kód: HT-CHA_SAH_2
Aromaterapeutická svíčka s vůní cedru, smrku a rozmarýny je určena pro…
60 Kč
Kniha stínů - Keltský strom Kniha stínů - Keltský strom Kód: CRYMA-JOU12
Tato nádherná kniha stínů, zdobená motivem Stromu Života, má pevný obal, který…
302 Kč