Vonné tyčinky: Nepál, Tibet - Novinka

Jestli má nějaká vůně schopnost dostat vás z vaší každodennosti a v mžiku vás přenést do starodávného chrámu, postavit vás pod obří sochu Buddhy či nechat vás sedět, zcela opařené údivem, na úpatí vysokých Himalájských hřebenů, pak je to vůně tibetských a nepálských vonných tyčinek. Vůně těchto tyčinek je neopakovatelná a nezaměnitelná. Snoubí se v ní drsné přírodní poměry těchto zemí, jednoduchost, ve které je skutečná síla a obrovská životní síla bylin, které rostou v těchto neúrodných krajinách (4900 m n.m. a více).


Tibetské vonné tyčinky jsou vyráběny pouze ze dřevin a bylin, na základě starodávných receptur. Jsou ručně sbírány, rolovány i sušeny. Jestli mají některé tyčinky skutečný léčebný potenciál, pak jsou to tyčinky z Tibetu a Nepálu.

Vonné tyčinky Tibet a Nepál

Ryzí – jediný výraz, který dokáže popsat nepopsatelnou sílu tibetských a nepálských vonných tyčinek. Žádné přidané esence, žádné oleje ani bambusová dřívka, jen ručně sbírané, sušené a rolované vysokohorské byliny, sbírané na úpatích Himálají. Tibetské vonné tyčinky, vyráběné na základě receptur tibetských mistrů a lámů, jsou vždy 100 % přírodní, což lze okamžitě poznat při prvním pálení. Na vůni těchto tyčinek nikdy nezapomenete.

Je nezaměnitelná, je drsná stejně tak, jako život na místě, kterému se říká Střecha světa. Jestli má některá vůně schopnost v mžiku změnit stav vaší mysli v meditativní a koncentrovanou, pak je to vůně tibetských tyčinek. Vyzkoušejte!