Pryskyřičné tyčinky Mexiko - Černý a bílý kopál

Připraveno k odeslání
249 Kč
Kód: RY-2080
Kategorie: Vonné tyčinky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Jin - jang, žena - muž... Pryskyřičné tyčinky ze směsi bílého a černého kopálu jsou určeny pro harmonii energií. Tyto úžasné vonné tyčinky vyrobili ručně mexičtí Indiáni. Jsou směsí bílé a černé kopálové pryskyřice té nejlepší kvality, pocházející z regionu Maya. Tato kombinace je velmi harmonická (jako muž a žena), dá se přirovnat ke spojení kadidla a myrhy v naší kultuře. Vůně těchto vysoce kvalitních tyčinek je silně pryskyřičnatá, hluboká, sametově balzamická, lehce citrusová i květinová. Snoubí se v ní to nejlepší z obou kopálů. Tyto šamanské tyčinky slouží pro harmonizaci energií, pro stanovení nového pořádku, očištění a ochranu před negativními vlivy. Vůně kopálu dokáže zahnat duchy nemoci.

Copal negro - černý
Copal negro koresponduje se zemí, s ženou, silami Přírody a nocí. Dává pocit uzemnění, používá se především při očistných a ochranných rituálech. Věří se, že osvobozuje od vlivu temných sil. 

Bílý kopál 
Bílý kopál je zástupcem energie Jang. Je spojen s životadárnou a posilující energií Slunce, rozjasňuje, dodává sílu, naději, optimismus, zlepšuje náladu. Lidé v Peru věří, že vůně bílého kopálu spojuje s nebesy, obnovuje spojení s Božími silami. Vůně je posilující, vhodná pro meditace, koncentraci, vizualizaci.

Ve starých středo a jihoamerických kulturách sloužily oba druhy kopálů jako významná obětina, jejich vůně doprovázela všechny významné světské i náboženské obřady. Mají silné očistné a ochranné účinky, dokáží nás doslova spojit se zemí i nebesy. Ve své domovině je považují za významné léčivé prostředky.

Balení obsahuje 10 kusů velkých tyčinek. Pálení jedné tyčinky je intenzitou vůně a účinkem srovnatelné s vykuřováním pryskyřic na uhlíku. Vůně a kouř je značně intenzívní a účinek silný. Máte-li intuitivní pocit, že stanoveného účinku již bylo dosaženo, můžete tyčinku uhasit a znovu použít při jiné příležitosti.

Délka tyčinky celková
28 cm

Délka části s pryskyřicemi
18,5 cm

Země původu
Mexiko


 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost