Vonné tyčinky Krishna - Vetiver, cedr

Vonné tyčinky Krishna - Vetiver, cedr

Kód: RY-2073
Hřejivá vůně tyčinek Krishna vás zklidní a naladí na vnímání vlastního bytí v okamžiku tady a teď. Příjemná vůně vás zavede do stavu naprostého klidu.
Připraveno k odeslání
79 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky Krishna - Vetiver, cedr

Hřejivá vůně tyčinek Krishna vás zklidní a naladí na vnímání vlastního bytí v okamžiku tady a teď. Příjemná vůně vás zavede do stavu naprostého klidu, ze kterého lze přesáhnout pocit "já sám uprostřed vesmíru" až do vnímání sebe jako součásti velké Jednoty Božského stvoření.

Vetiver (vousatka draslavá) je vysoká vonná tráva, rostoucí divoce v tropech a subtropech (ostrov Réunion, Jáva, Indie, Čína, Brazílie, Haiti). Vonná esence se získává z kořenů této traviny, které se po vytažení a očištění suší ve stínu. Poté se destilací získává esenciální olej s bohatou, silně kořeněnou vůní, která je ceněná už od nepaměti. Esenciální olej z vetiveru je například nedílnou součástí ajurvédské medicíny. Ajurvéda jej využívá při srdečním infarktu, bolestech hlavy, migréně a senilitě. Olej má posilující i afrodiziakální účinky. Má antibakteriální, protizánětlivé, antioxidační a imunostimulační účinky. Díky jeho silně zklidňujícím účinkům si jej Indové považují jako „olej klidu“.

Vůně vetiveru je nazaměnitelná. Je silně teplá, zemitá, kořeněná, intenzívní, květinová se svěžím citrusovým nádechem. Vůně vetiveru nesmírně zklidňuje. Je cenným pomocníkem při stresu, při roztěkaných myšlenkách nebo při starostech, myšlenkovém kolotoči. Jako by vracela mysl zpět do přítomného okažiku, do právě tohoto nádechu. Při vdechnutí vůně dochází ke znatelnému zklidnění (stačí si přičichnout k lahvičce s olejem) a uvolnění. Vůně vetiver vede člověka zpět k navázání kontaktu se svým tělem a poté i nitrem. K sobě samému, do klidu. Je lehce omamná a afrodiziakální. Povzbuzuje fantazii a tvořivost. Vetiver náleží první čakře Muladhara. Je velmi vhodná pro harmonizaci této čakry.

Himalájský cedr je nádherným, majestátním, až 30 m vysokým stromem, který roste v Himalájích až do výšky 3000 m n. m. Himalájský cedr se může dožívat stáří téměř 600 let. Dřevo himalájského cedru odolává červotočům, proto je používáno pro stavby domů, mostů, nábytku i svatyň. Rovněž se používá jako vykuřovadlo a zároveň odpuzovač obtížného hmyzu. Vůně cedru má silné účinky. Přináší sepětí se zemí, posiluje, dodává energii, dokáže rozproudit životní sílu, pozvednout ducha. Cedr je výborný při stavech letargie, únavy, vyčerpání a nechuti cokoliv dělat, o něco se snažit. Také se používá v případech, kdy máme pocit, že jsme tzv. v pasti, že z naší situace není úniku, jsme vykolejeni a potřebujeme navrátit ztracenou harmonii. Vůně cedru zahání vše nečisté a nežádoucí, pročišťuje. Vůně cedru je zemitá, charakteristicky dřevitá, posilující, hřejivá. 

Vonné tyčinky Krishna
Vysoce kvalitní tyčinky indického typu jsou vyrobené ručně firmou Ramakrishnananda. Tyčinky jsou připraveny z těch nejlepších vonných látek na světě, podle starodávných receptur z vybraných bylin, květů, pryskyřic, přírodních esenciálních olejů a čistého santalového dřeva. Máte zde jedinečnou možnost ponořit se do omamných, jemně noblesních, vyvážených a harmonizujících vůní, se sametovými, laskavě poklidnými a smysluplnými tóny spirituální Indie. To vše se zárukou 100% přírodního složení, bez rizika přidaných syntetických složek či zneužívání dětské a ženské pracovní síly bez náležitého ohodnocení.

Obsah balení
10 ks

Délka vonné tyčinky
20 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Uzdravení skrze podobenství - Anselm Grün Uzdravení skrze podobenství - Anselm Grün Kód: KAR-101715
Autor zkoumá, jak Ježíš uzdravoval posluchače prostřednictvím svých…
149 Kč
Halenka - Ledová královna M Halenka - Ledová královna M Kód: SPID-L028F719-M
Fantastická halenka s volnými rukávy, zdobená motivem ledové královny, je nejen…
624 Kč