Vonné tyčinky: Japonsko - Novinka

Jaká to svěží neodolatelná vůně vás sem přilákala? Byla to vůně japonských vonných tyčinek! Čistota, vznešenost, éterická ladnost, elegance, podmanivá jemnost - vůně japonských vonných tyčinek je jako bílý ibis, ztrácející se v mlžných parách nad mořem ozářeným vycházejícím sluncem. Cítíte na sobě jeho pohled, vnímáte sílu jeho křídel, přesto jej nevidíte. Japonské vonné tyčinky vynikají úžasnými vůněmi a minimem dýmu, jsou nedráždivé, neagresívní a velmi, velmi příjemné. A to dokonce i pro ty, kteří vonným tyčinkám neholdují. Japonské vonné tyčinky, to je preciznost, čistota a krása.


Vonné tyčinky Japonsko

Čistota, elegance, preciznost, nadpozemská krása a vznešenost – takové jsou vonné tyčinky z Japonska. Japonské vonné tyčinky poznáte podle překrásné nevtíravé vůně, která vás okouzlí, ale ani vás nenapadne, že se někde něco pálí. Japonské vonné tyčinky vynikají úžasnými jemnými vůněmi a především naprostým minimem dýmu, což potěší všechny, kdo nemají v oblibě těžké hutné vůně indických vonných tyčinek. Japonské vonné tyčinky jsou nedráždivé, neagresívní a velmi, velmi příjemné.

Vůně japonských vonných tyčinek je tak jemná a osvěžující, že si je, na rozdíl od indických či tibetských tyčinek, velmi rádi dopřejete i v letních parných dnech. Vypozorovali jsme, že japonské tyčinky jsou velmi dobře snášeny i těmi, jež vonným tyčinkám neholdují.