Vonné tyčinky: Indie - VO

Slunce, teplo, kouzlo, tajemství, vášeň, síla, fantazie, příběhy ze země mnoha barev a vůní - takové jsou vonné tyčinky z Indie. Co vůně, to příběh, pocit, dojem, nálada.


Vonné tyčinky z Indie, vyráběné dle starodávných receptur z ručně sbíraných bylin, vonných dřev a bambusových dřívek, jsou charakteristické svým hutným dýmem, který se dostane všude tam, kde je otevřeno. Indické vonné tyčinky zanechají nesmazatelnou stopu na všech, kdo jednou přivoní. Jsou prostě úžasné. Pokud milujete intenzívní a bohaté vůně, pak si zde jistě vyberete.

Vonné tyčinky Indie

Indie je největším výrobcem a exportérem vonných tyčinek na světě. Indické vonné tyčinky poznáte snadno. Mají bohatý dým (zvláště, pokud jsou "masalové“) a intenzívní, bohaté a dlouhotrvající vůně. Z indických vonných tyčinek sálá rozpálené slunce, je v nich bohatost, vášeň, smyslnost a tanec. Vůně některých z nich jsou tak omamné, že vám připadá, jako byste letěli na kouzelném koberci. Základem těchto tyčinek bývá téměř vždy bílý santal (dřevina), k tomu jsou přidány další vonné byliny či dřeva.

Vonné tyčinky jsou vyráběny dle starodávných receptur. Sušené směsi jsou nanášeny na bambusová dřívka a dosušovány. Někdy bývají tyčinky obaleny ještě v prášku z květů – metoda masala. Tyto tyčinky pak vydávají ještě větší množství dýmu. Indické vonné tyčinky jsou vynikající pro vykouzlení netradiční orientální atmosféry, jsou výborné při meditacích (především santalové) a vůbec všech příležitostech.