Vonné tyčinky fantasy - Cestou jednorožce  - 1
Vonné tyčinky fantasy - Cestou jednorožce  - 2
Vonné tyčinky fantasy - Cestou jednorožce - 1/2Vonné tyčinky fantasy - Cestou jednorožce - 2/2

Vonné tyčinky fantasy - Cestou jednorožce

Kód: CRYMA-IS66523
Jednorožec je průvodcem duše člověka. Spojit se s ním znamená spojit se se svou duší. Pakliže provádíte meditace, je vám jasné, o čem je řeč. Tyto tyčinky s vůní santalu vás povedou tím správným směrem.
Připraveno k odeslání
44 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné tyčinky fantasy - Cestou jednorožce

Jednorožec je průvodcem duše člověka. Toto čisté stvoření sněhobílé barvy, charakteristické svým jedním jediným rohem, je mnohými považováno za bájné, mytologické. Nicméně, jsou tací, kteří ho poznali, jsou to ti, kdo se spojili se svou duší. Pouze jejím prostřednictvím lze totiž s jednorožcem navázat kontakt. Tito lidé žijí dnes a žili i v pradávných dobách před námi.Symbol jednorožce je známý ve všech kulturách světa napříč celou historií, a ve všech má tento symbol stejný význam. Věřte, že to není náhoda. Co znamená spojit se se svou duší? Pakliže provádíte meditace nebo duchovní praktiky, je vám jasné, o čem je řeč. Tyto tyčinky s vůní santalu vás povedou tím správným směrem, neboť santalová vůně je vůní meditační. Pálení santalové vůně zastavuje mysl a otevírá nitro člověka, což je pro provedení meditace zcela zásadní. Santalová vůně je dřevitá, teplá, nádherná, prohřeje, zklidní, navodí atmosféru klidu, míru a souznění s celým světem.

Více informací o symbolice jednorožce naleznete v knize AllatRa.
Pakliže vás zajímají meditace a chcete je provádět, doporučujeme vám vřele knihu Duchovní praktiky a meditace.

Fantasy vonné tyčinky s jednorožcem, z kolekce Elements, se vyznačují nádhernou vůní santalového dřeva. Design navrhla známá umělkyně Anna Stokes. Pokud jste si tento motiv oblíbili, pak by vás mohl zajímat i krásný fantasy polštář v tomto designu.

Obsah balení
20 tyčinek

Délka tyčinky
20 cm

Země původu
Indie

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky