Vonné kužely Satya Modrá šalvěj 24 ks - Backflow

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
135 Kč
Kód: CRYMA-BF03270
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Fantastická vůně modré šalvěje vám prostě učaruje. Lehce dřevitá vůně nese stopu něčeho, co nelze slovy popsat. Vůně zklidňuje mysl a otevírá ji vhledům, fantazii i krásám života. Vřele doporučujeme...

Vonné kužely Modrá šalvěj jsou vyrobeny ze 100 % přírodních kvalitních surovin (himalájských bylin a dřevin).

Balení obsahuje 24 kuželů typu Backflow. Označení Back Flow znamená, že mají ten správný tvar a formu (s otvorem ve spodní části kuželu) pro stojánky typu "back flow". Používat se ovšem dají i běžným způsobem (tedy na běžných stojáncích na vonné kužely).

Back flow systém (systém zpětného tahu kouře)
Co je k tomu zapotřebí - správný stojánek, uzpůsobený k tomuto efektu + kužílek back flow, s otvorem ve spodní straně. Kužílek se zapálí na vrcholku, nechá se dýmit a položí se na mističku stojánku (která má rovněž otvor). Po nějaké době začne systém fungovat. Kouř, který by jinak šel do prostoru místnosti, je vtahován do nitra stojánku, kde se rozděluje do dvou pramínků, které stékají kaskádovitě dolů a vytváří tak nádherný efekt a požitek. Aby systém fungoval, je třeba kužílek na vrcholku řádně zapálit, aby dobře doutnal a pak umístit otvorem přímo na otvor v mističce, aby došlo k správnému nasávání dýmu.

Průměrná doba hoření jednoho kuželu je 15 - 20 minut.

Rozměr kuželu
výška 3,3 cm

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost