Vonné kužely pro první čakru Muladhara - Jahoda

Připraveno k odeslání
153 Kč
Kód: SODI-CK_12318
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Teplá a sladká, jemná i silná - vůně jahod společně s dalšími ingrediencemi byla vytvořena pro podporu funkce 1. čakry Muladhara. Průměrná doba hoření jednoho kuželu je 15 minut. Vonné kužely jsou baleny ve stylovém dárkovem balení, součástí je dřevěný stojánek se symbolem 1. čakry (viz fotografie - visí na provázku).

Rozměry stojánku - průměr
5 cm

Obsah balení
24 kuželů


Muladhara (Muladára) - kořenová čakra, čakra základu
Muladhara je umístěna zhruba v poloviční vzdálenosti mezi řitním otvorem a genitáliemi, její barva je sytě červená či rudá. Čakra základu, jak název napovídá, je spojená s našimi kořeny, se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisí. Čakra Muladhara představuje tělesnou vůli být, existovat. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple, přežít.

Disharmonie první čakry (tedy buď přebytek či nedostatek energie v této čakře) může způsobit nestálost, nejistotu, nechuť k životu, pocit ohrožení, strach ze života, málo energie, sklony k požitkářství. Na tělesné úrovni se disharmonie v první čakře projevuje problémy a nemocemi spojenými s kostmi, zuby, páteří, tlustým střevem, tvorbou krve a konečníkem.

Facebook komentáře

Štítky