Vonné kužely Palo Santo a kopál  - 1
Vonné kužely Palo Santo a kopál  - 2
Vonné kužely Palo Santo a kopál - 1/2Vonné kužely Palo Santo a kopál - 2/2

Vonné kužely Palo Santo a kopál

Kód: RY-519
Kombinace Palo santo a kopálu má vysoký očistný a ochranný účinek. Přináší léčebný i spirituální rozměr, posiluje věštecké schopnosti, zklidňuje a konejší, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil.
Připraveno k odeslání
149 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vonné kužely Palo Santo a kopál

Přírodní kužely z dřeva Palo Santo (svaté dřevo) a kopálu jsou vyrobené ručně domorodými Peruánci. Jehlánky se při pálení vyznačují sladce dřevitou, velice příjemnou vůní se stopami pryskyřice a lehkým tónem připomínajícím kokos. Jsou určeny pro očistu a navození spirituální atmosféry. Vůně mírní neklid mysli, uvolňuje a navozuje atmosféru vhodnou pro meditaci nebo relaxaci. Kombinace Palo santo a kopálu má vysoký očistný a ochranný účinek. Přináší léčebný i spirituální rozměr, posiluje věštecké schopnosti, zklidňuje a konejší, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil.

Kopál
Kopál je tradičním peruánským vykuřovadlem. Je spojen s životadárnou a posilující energií Slunce, rozjasňuje, dodává sílu, naději, optimismus, zlepšuje náladu. Lidé v Peru věří, že vůně zlatého kopálu spojuje s nebesy, obnovuje spojení s Božími silami. Vůně je posilující, vhodná pro meditace, koncentraci, vizualizaci.

Palo santo (svaté dřevo)
Palo santo je tropický, jihoamerický strom. Vyznačuje se vysokým obsahem pryskyřice. Domorodé obyvatelstvo Jižní a Střední Ameriky využívá toto dřevo pro léčebné, rituální a meditační účely už od nepaměti. Podle indiánských šamanů dým z doutnajícího dřeva Palo santo harmonizuje energie a jejich proudění v místnosti a také odpuzuje negativně působící energie a entity. Obdobně účinkuje na živé bytosti. Palo Santo se datuje již od dob Inků, kteří díky tomuto dřevu odpuzovali negativní energii. Používali jej před začátkem obřadních rituálů, kdy šaman nejdříve nechal prostory vykouřit dýmem ze svatého dřeva. Teprve poté se započal samotný rituál či obřad. Kouř z Palo santa zvyšuje vibrace během přípravy na meditaci a umožňuje hlubší spojení se Zdrojem všeho stvoření. Kromě toho má i své specifické zdravotní působení. Tlumí nachlazení, zmírňuje projevy astmatu i bolesti hlavy. Účinkuje proti stresu, úzkostech a depresívních stavech.

Obsah balení
7 ks

Výška kužele cca
4 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Óm pro pověšení na zeď Óm pro pověšení na zeď Kód: SAR-BD53
Óm je projevem duchovní síly, božské energie. Všechny znaky světa vzešly z…
229 Kč
Nálepka set 4 + 1 - Merkaba, zlatá Nálepka set 4 + 1 - Merkaba, zlatá Kód: SAR-TS021
Světlo - duch - tělo. Merkaba je prostředkem k meditaci a napojení se na Vyšší…
155 Kč
Náhrdelník "Lapač snů - mandala", barva modrá Náhrdelník "Lapač snů - mandala", barva modrá Kód: SAR-T008-B
Zajímavý náhrdelník s mini lapačem snů a mandalou, v barvě modré, je dokonalou…
140 Kč
Přívěsek Semeno Života, postříbřený Přívěsek Semeno Života, postříbřený Kód: SAR-AS430-S
Sedm kruhů, sedm dimenzí, sedm čaker, sedm dnů stvoření. Semeno Života, symbol…
219 Kč