Vonné kužely Goloka Backflow 24 kusů, dóza

Připraveno k odeslání
148 Kč
Kód: SODI-BF_34554
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Goloka Nag Champa je snad nejoblíbenější orientální vůně. Tuto znáte v podobě vonných tyčinek. Nyní je vám k dispozici i v podobě vonných kuželů backflow! Goloka Nag Champa pochází z indické dílny nejuznávanějšího výrobce kvalitních indických vonných tyčinek - firmy Nag Champa. Tyto 100 % přírodní, vysoce kvalitní vonné kužely, jsou vyrobené ze směsi vybraných himalájských bylin a drcených vonných dřev. Vůně je sytější a více výrazná, typický je i hutný, linoucí se voňavý dým.

Proč je milujeme a proč je budete milovat také?
Vůně Goloka Nag Champa je charakteristická svou intenzívní a velmi příjemnou orientální vůní, na kterou se jen tak nezapomíná. Sladce omamná vůně se nese po celé místnosti a navozuje inspirativní atmosféru tepla a pohodlí. Vůně je skvělá především pro podzimní a zimní období, kdy člověk postrádá teplo a světlo, cítí se být unavený, bez nápadů a bez inspirace. Vyzkoušejte! Doporučujeme!

Obsah balení
24 kuželů

Délka doutnání cca 
20 min

Tyto kužely jsou označeny jako Back Flow, což znamená, že mají ten správný tvar a formu (s otvorem ve spodní části kuželu) pro stojánky typu "back flow". Používat se ovšem dají i běžným způsobem (tedy na běžných stojáncích na vonné kužely).

Back flow systém (systém zpětného tahu kouře)
Co je k tomu zapotřebí - správný stojánek, uzpůsobený k tomuto efektu + kužílek back flow, s otvorem ve spodní straně. Kužílek se zapálí na vrcholku, nechá se dýmit a položí se na mističku stojánku (která má rovněž otvor). Po nějaké době začne systém fungovat. Kouř, který by jinak šel do prostoru místnosti, je vtahován do nitra stojánku, kde se rozděluje do dvou pramínků, které stékají kaskádovitě dolů a vytváří tak nádherný efekt a požitek. Aby systém fungoval, je třeba kužílek na vrcholku řádně zapálit, aby dobře doutnal a pak umístit otvorem přímo na otvor v mističce, aby došlo k správnému nasávání dýmu.

Facebook komentáře

Štítky