Vonné kužely Goloka 7 čaker Backflow 24 kusů, dóza

Připraveno k odeslání
133 Kč
Kód: ET-34561
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tyto vonné kužely od výrobce Goloka se vyznačují opravdu velice příjemnou, těžko popsatelnou vůní. Všechny kužely v balení voní stejně krásně. Na obalu výrobce uvádí: Goloka chacra - incense with pranic energy (Goloka čakra - vůně s energií prány)... Vůně je hřejivě sladká, se stopami santalu a květin.

Obsah balení
24 kuželů

Délka doutnání cca 
20 min

Tyto kužely jsou označeny jako Back Flow, což znamená, že mají ten správný tvar a formu (s otvorem ve spodní části kuželu) pro stojánky typu "back flow". Používat se ovšem dají i běžným způsobem (tedy na běžných stojáncích na vonné kužely).

Back flow systém (systém zpětného tahu kouře)
Co je k tomu zapotřebí - správný stojánek, uzpůsobený k tomuto efektu + kužílek back flow, s otvorem ve spodní straně. Kužílek se zapálí na vrcholku, nechá se dýmit a položí se na mističku stojánku (která má rovněž otvor). Po nějaké době začne systém fungovat. Kouř, který by jinak šel do prostoru místnosti, je vtahován do nitra stojánku, kde se rozděluje do dvou pramínků, které stékají kaskádovitě dolů a vytváří tak nádherný efekt a požitek. Aby systém fungoval, je třeba kužílek na vrcholku řádně zapálit, aby dobře doutnal a pak umístit otvorem přímo na otvor v mističce, aby došlo k správnému nasávání dýmu.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost