Vonné kužely Bílá šalvěj Backflow 24 kusů, dóza

Novinka
Připraveno k odeslání
147 Kč
Kód: PUCK-INC500
Kategorie: Novinky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Bílá šalvěj je posvátná bylina s velmi výrazným očistným účinkem, proto je vykuřována zejména před započetím rituálů či ceremonií. Bílá šalvěj čistí prostory, předměty, tělo i psychiku člověka. Věří se, že napomáhá nalezení své životní cesty a poslání. Vůně bílé šalvěje posiluje paměť i ducha člověka. Vykuřovací svazky šalvěje bílé používají zejména severoameričtí Indiáni. Považují ji za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. 

Toto balení v kovové dóze obsahuje dohromady 24 kuželů typu backflow. Prosíme, omluvte kvalitu kovové dózy. Dodávka přišla z Indie, kde plechovka mírně navlhla, takže je na některých místech patrná lehká koroze (viz fotografie). Kužely uvnitř jsou v pořádku, neboť jsou baleny v plastovém ochranném obalu. Děkujeme za pochopení.

Rozměr kuželu
výška 3 cm

Průměrná doba hoření kuželu
cca 15 - 20 minut.

Tyto kužely jsou označeny jako Back Flow, což znamená, že mají ten správný tvar a formu (s otvorem ve spodní části kuželu) pro stojánky typu "back flow". Používat se ovšem dají i běžným způsobem (tedy na běžných stojáncích na vonné kužely).

Back flow systém (systém zpětného tahu kouře)
Co je k tomu zapotřebí - správný stojánek, uzpůsobený k tomuto efektu + kužílek back flow, s otvorem ve spodní straně. Kužílek se zapálí na vrcholku, nechá se dýmit a položí se na mističku stojánku (která má rovněž otvor). Po nějaké době začne systém fungovat. Kouř, který by jinak šel do prostoru místnosti, je vtahován do nitra stojánku, kde se rozděluje do dvou pramínků, které stékají kaskádovitě dolů a vytváří tak nádherný efekt a požitek. Aby systém fungoval, je třeba kužílek na vrcholku řádně zapálit, aby dobře doutnal a pak umístit otvorem přímo na otvor v mističce, aby došlo k správnému nasávání dýmu.

Facebook komentáře

Štítky